L'carnitine kullanan varmı?

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve beril78 tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : beril78
  1. beril78

beril78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba,
    egzersizden önce l'carnitine yağ yakıcı kullanan varmı?
    ben gnc likit olanını aldım ama henğz kullanamadım
    yorumlarınızı bekliyorum

2. 17 Ağustos 2010
  3. klasayse

klasayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bugünlerde benim merak ettiğim konu bu.Kullanan arkadaşlar yorumlarınızı bende bekliyorum

4. 26 Ağustos 2010
  5. koyukahverengi

koyukahverengi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    spor salonuna gitmeden yarım saat önce bir tane içiyorsun, yağ yakımını hızlandırdığı için ekstra enerji veriyor.

ama verdiği enerji öyle doping gibi değil, canlandırmıyor sadece bitip tükenmeksizin antrenmanı sürdürmeni kolaylaştırıyor. yani normalde koşu bantında 15 dakika hızlı tempoda yürüyüş yapıyorsan bu yarım saate kadar çıkıyor. daha verimli oluyorsun yani.

kg vermek için tek başına yeterli değil diyet de yapmak gerekiyor. spora oldukça yardımcı oluyor ben kullanıyorum, gayet güzel forma girdim.

miyav_su bunu beğendi.
  6. 2 Eylül 2010
  7. combine

combine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    271
    Ödül Puanları:
    153
    beni oğlum kullanıyor...spor yaparken kullanılıyor ve daha enerjik olduğuu söylüyor...bende kullamayı düünüyorum çünkü salonda belli bir zaman sonra yorulduğumu hisediyorum bu arada extra protein yüklemesi olduğunu fakat kilo için problem teşkil etmediğini öğrendim...

8. 6 Ocak 2011
  9. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Protein ile alakalı bir durum söz konusu değil carnitine'in %20 si zaten kaslarımız tarafından üretiliyor geri kalan kısmını ise gıdalardan adeta dileniyoruz elbetteki gıdaların bu oranı karşılama miktarı sadece %10 bu da toplamda %30 ediyorki işte dışarıdan yapılan carnitine takviyesi bu %70 i karşılıyor...kullanılmasını şiddetle tavsiye ederim, ister sıvı, ister hap, ister çiğneme tableti olarak antremanlardan önce takribi 20-40 dakika önce alınması iyi sonuçlar veriyor...

10. 14 Şubat 2011
  11. askperisi87

askperisi87 σ мємє вυяαуα gєℓє¢єк Üye

Beğenildi:
    412
    Ödül Puanları:
    113
    bende bugün gnc'den 2 kutu sipariş ettim kampanyadaydı.kaç aydır araştırıyorum.%70 gibi büyük bir kitlede sporla terleyerek yağ yakarak zayıflama olmuş.%30'unu dikkate almayıp bende ne gibi etki edecek diye sabırsızlanarak sipariş ettim bakalım:KK62: bacak hareketleriyle baldırlardan bi 5-6 kilo versem paraya hiiiç acımıcam.neticede yağ aldırma vb dışarıdan destekli şeyler ateş pahası:KK23: buarada başka kullanan arkadaşlarımız yokmuki yaa

12. 14 Şubat 2011
  13. haticedeniz

haticedeniz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kolay yoldan zayıflama pazarı büyük bir pazardır. Bu sebeple tüccarlar, uyanıklar sürekli olarak ''Lahana, elma krom, termal bilmem ne, vb'' saçma ürünleri piyasaya fahiş fiyatlarla sürerler. Özellikle bu elma kromun içeriğine merak edip bakmıştım sadece elma sirkesi ve krom vardı. Toplasan 5 lira etmeyecek bir içerik yani, ama bunu bile sağlam bir paraya sattılar birçok kişiye. Ayrıca işin garip yanı bu yeni çıkan hangi ürünün broşürüne, tanıtımına baksanız ''tamam kilo sorununu bunlar çözmüş'' diyesiniz geliyor. Yalan yalan yalan.
    Size tavsiyem Carnitine ve Cladır. Yıllardır spor salonlarında bunlar yağ yakıcı olarak kullanılır ve işe gerçekten yarar. Mesela yarışma öncesi kilo vermek isteyen prof sporcular bile hep carnitin alırlar, gidip de elma krom ,vs alanını hiç görmedim. Reklam da yapasım yok , yanlış anlamayın , zaten carnitine etken maddesinde belki 100 farklı marka var piyasada , yani reklam gereksiz olur.
    NOT: Mucize de beklemeyin, sadece siz kilo vermeye başladıysanız bunlar hızlandırır. Yoksa siz harcadığınızdan az yemedikçe zayıflamazsınız. Spor ve beslenme progamı şart.

miyav_su bunu beğendi.
  14. 15 Şubat 2011
  15. askperisi87

askperisi87 σ мємє вυяαуα gєℓє¢єк Üye

Beğenildi:
    412
    Ödül Puanları:
    113
    haklısın banada geçen yaz spor salonunda önermişti hocam,1ay boyunca sadece 2 kilo verdiğim için,hızlandırır ve yağlı bölgenden gider demişti ama ben yinede hap oldugu için korkmuştum.şimdilerde bol bol araştırdım zaten yediğimiz gıdalarda olan vitaminler var içinde.huyumdur birşey alacaksam önce çook araştırır kullanıcı yorumlarını okurum pişman olan ve zayıflamayan yok.ama dediğin gibi sporla! ben yanında ya bisiklet çewircem 45 dk yada plates.inş olur:KK62:

16. 22 Şubat 2011
  17. goldenmoon

goldenmoon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben l- carnıtıne çiğneme tableti aldım.yürüyüşten yarım saat önce aldım.1 saatte ancak 7 tur tamamlıyordum fakat bu çiğneme tabletini aldıktan sonra 1 saat dolmadan hem 7 tur bitti hem de spor aletlerinde çalıştım.inanamadım.vücutta en ufak bir belirti hissettirmiyor.sanki niç almamışsınız gibi.yalnız spor yaptığım süre zarfında çok acıktım.bakalım bundan sonra her sporda aynı şeyi hissedecekmiyim?:KK66:

18. 26 Şubat 2011
  19. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    Bende bugün aldım arkadaşlar direk bodyciler için ürün getiren bir dükkandan.
    Pazartesi spordan önce atacağım akşamda bir tane yutmam gerekiyormuş.
    2 kadar az da olsa spor ve diyetle 5 kg verdim gerçi tam program yapmadım.
    Asıl carnitine ile sonucu çok merak ediyorum.
    1.5 saat yürüyüş yapıyordum e haliyle yoruluyordum bakalım artık ne olacak:KK53:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.