Lcd tv aldık ama.......

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve deniz ve mehtap tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

23 Aralık 2008
    Konu Sahibi : deniz ve mehtap
  1. deniz ve mehtap

deniz ve mehtap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    lcd tv aldık ama duvara mı yoksa sehpa üzerine mi koysak kararsız kalmış durumdayım.
    aranızda bu tip tv kullananlara sormak istedim. hangisi daha iyi, kullanışlı olur.
    mesela küçük çocuğum olduğu için duvara monte ettirelim diyorum ama onun kablolarını nasıl saklıyorlar? bunu da merak ediyorum. sadece şu konuda kesin kararlıyım o da büyük tvünitelerinden almak istemem. hani şu arkasında dev gibi yukarı kadar mobilyalı olanlardan hoşlanmıyorum.

2. 23 Aralık 2008
  3. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bizdede var LCD
    biz duvara monte etmedik, sehpa gibi biseyin üzerine koyduk. duvarada monte edilebilir, kablo sorunu olmuyor sanirmm, hic görmedim yani, hic dikkatimi cekmedi, demekki tv nin arkasinda kaliyor kablolar..
    ikiside kullanisli, yani bi sorun yasamadik biz.

4. 23 Aralık 2008
  5. meral24

meral24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın televizyonunuzu koymak istediğiniz yerden 1-2 foto koyarsan daha iyi yardımcı olabiliriz. Sehpada mı daha güzel olur yoksa duvardamı ayrıca çocuk olayınıda kabloları bantlayarak veya plastik birşey vardı onla birleştirirseniz sorun olmaz

6. 23 Aralık 2008
  7. deniz ve mehtap

deniz ve mehtap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürlercevaplarınıza.. en kısa zamanda foto yüklemeye çalışırım.

8. 24 Aralık 2008
  9. burcucello

burcucello Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    duvara monte etmek tabii daha iyi duruyor ama kabloların duvarın içine konması durumunda.. o da sizi biraz ugrastırır.kendi evinizse ve tvnin yerini değiştirmeyecekseniz duvar derim.. ben kendi evim için ise duvar unitesi düşünüyorum.

10. 24 Aralık 2008
  11. prensesa

prensesa eaeaea Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    oturma odasındakı duvara monte ama kablolar benı cok rahatsız edıyor salondakı tv ünitesi oldugu ıcın normal ayaklı duruyor ve cok sık. ben ayaklı tavsıye edrım

12. 25 Aralık 2008
  13. pinkperi

pinkperi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz de yakında tv de değişiklilik yapmayı düşündüğümüz için biraz araştırmıştım,duvara asmak istiyordum ama kablo görünmesin istiyordum,ayrıca büyük ünite istemiyordum falan..ikea da bir tane gözüme takıldı,120 en 140 boy,arkası lcd asmak için güçlendirilmiş,kablolar ardada gizli kalıyor,4 renk çeşidi var,vcd uydu alıcısı falan koymak için yer ve 2 çekmecesi var yanılmıyorsam.aslında sitesinden baksan daha iyi olur,benno diye geçiyor adı.en son katoloğunda da var beyazı,üstüne raf falan hoş durmuş,belki sana fikir olabilir..

14. 25 Aralık 2008
  15. Susuz

Susuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    LCD tv ler için gayet güzel sehpalar var . Bence sehpa daha iyi olur . Çünkü duvara monte ettirirsen yerinde değişiklik yapmak istersen oldukça zor ve zahmetli oluyor .

16. 29 Aralık 2008
  17. SakinAkrep

SakinAkrep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    76
    ben de lcd aldım bello dan unıte mobilla aldım şimdi pişman oldum küçük çoçuklarım var lcd çok elliyorlar çiziliyor bu gün eve mobilacı çagırdım unuteyi duvara monta edicem mobilyayıda yenide yaptırıcam duvar her zaman daha kullanişlı duvara monta edilmiş lcd modellerine bak ben de resimler var ama nasıl buraya konulur bilmiyorum kablolarını gızlemek için aparatlar var isimlerini bilmiyorum ayrıca ben mutfağada lcd aldım duvara koydum güzel oldu buraya resim koymasını bilsem örnek olarak koyardım

18. 30 Aralık 2008
  19. BiRiCiGiM

BiRiCiGiM askinin biricigi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bence lcd ler duvara monte edilince daha güzel duruyor ayrica kablolari saklamak icin alet var uzun cubuk gibi kötü görünmüyor o zaman