Lcw

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve kuxsxum tarafından 18 Nisan 2008 başlatılmıştır.

18 Nisan 2008
    Konu Sahibi : kuxsxum
  1. kuxsxum

kuxsxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    86
    :kızgın:selam arkadaşlar çok sinirlendim bu gün.Kötü Kazen
    2 ay evvel kızıma lcw marka bir mont aldım,daha bir kere yıkadım 30 derecede ve kısa programda.sonuçta bu çorap değilki zırt pırt yıkıyım ilk yıkamada montun her yeri leke oldu.kocaman su lekeleri var.halbuki yıkama talimatına bire bir uymuştum.neyse geri götürdüm aldığım yere ve verdikleri cevap şu bir daha yıkayın..ben şimdi ne yapayım bunlarıresmen enayi yerine koyuyolar insanı ya...neyse işte şikayetçiyim bu markadan ve kesinlikle tavsiye etmiyorum..:kızgın:

2. 18 Nisan 2008
  3. yagmurlar67

yagmurlar67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben çoğu kıyafetlerimi lcw alıyorum,mont da aldım ama bişey olmadı.
    eğer umursamadılarsa tüketici hakkını kullan şikayetçi ol canım.yada oraya git bir daha yıkadım ama bakın geçmedi sizi tüketici haklarına şikayet edicem de,bak nasıl geri değiştiriyorlar...

4. 18 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Bende Lcw Den Aliyorum çocuklarin Kiyafetlerini Sorun çikarsa Fişinle Beraber Götürürsen Sorunu çözüyorlar .bizde Problem Yaratmiyorlar .

6. 24 Nisan 2008
  7. ecrenim

ecrenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim Kusurlu ürünü Muhakkak şikayet Et,tüketici Her Zaman Haklidir Ve Hakkini Alirsin,yanlarina Kar Birakma,şikayet Sitelerine Yaz Hemen

8. 29 Nisan 2008
  9. dlny

dlny Guest

ben neredeyse çoğu kıyafetlerimi oradan alırım başıma 1 yada 2 defa geldi böyle birşey montum dediğin gibi olmuştu ve gittiğimde sizin hatanız dediler bende iade edip yenisini istiyorum dedim ama vermek istemediler tabi ama siz bilirsinz tüketici hakları diye bişey var mahkeme orda şikayet ederim falan deyince adamlar yenisini verdi bana yani öğrenci adamım ben mahkemeyle mi uğraşcam da söyledim öyle işte... :)
    daha sonrada bi kazağım tüylendi topak topak oldu böyle benim hatamdan kaynaklanmasına rağmen yinede değiştirdiler..
    sen yine git bence ve yıkadım buyrun aynı de ya değiştirirsiniz ya da şikayet ederim de ve de elemanlardan biriyle değil yetkili birisiyle konuş canım..

10. 5 Temmuz 2008
  11. YildizlarVeGece

YildizlarVeGece Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    benimde ablamın lcwdan aldığı bi gomlek yıkamadan sonra bi garip oldu geri goturdu.teste gonderdiler kendilerinden mi kullanıcıdan mı die.test sonucunda gomlek yerin başka bir urun aldı

12. 5 Temmuz 2008
  13. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    mağaza müdürüyle görüşmek iste montu götürüp, onlar yardımcı oluyor.

14. 5 Temmuz 2008
  15. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    LCW'nin tüm lacivertleri soluyor, güneşte giymemek lazım herhaldeÇok üzgünüm çoook

16. 5 Temmuz 2008
  17. sevdalxix bulut

sevdalxix bulut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Lacivert ne yaparsanız yapın soluyor. Lcw kaliteyi düşürdü zaten. Eskisi kadar kaliteli üretmiyor.Fiyatları da düşürdü, kasada sıra bekliyorsun bir sürü. Yine de alıyorum, çünkü zevkli şeyler üretiyorlar, özellikle çocuklar için.
    Ben Adidas la yaşadım aynı sorunu, Tüketici Mahkemesine verdim Adidas' ı ama hala sonuç bekliyorum. Uzun sürse de hakkımızı arayalım derim.

18. 5 Temmuz 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Lcw gerçekten kaliteyi çok düşürdü
    5 - 10 ytl ye tşört pantalon satılıyor hemde outlet de degil.Bu durumda beklenti ne olur siz bilin artık
    Bende kızıma geçenlerde kargo tarzı kapri pantalon la bir bluz aldım
    birde babet 20 numara olmasına karşın kızımın ayagını sıktı o kadar ufaktı yani.
    Pantolon da toz topluyor.
    Ama ne yalan söyliyeyim tasarımları güzel.