ldeki Adam

Konusu 'Zeka Olimpiyatları' forumundadır ve dileksen tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : dileksen
  1. dileksen

dileksen Guest

arkdaşlar çok güzel soru cevap oyunu şimdi size bir olay anlatacağım ve bana öyle sorular soracaksınız ki ben sadece evet yada hayır diyerek olan olayı aydınlatmaya çalışıcam sorular sormak ve olayı çözmek size kalmış olayı anlatıyorum....

bir çölde elinde yarım kibrit çöpü bulunan çırılçıplak bir erkek ceseti ile karşılaşılır adamın üstünde hiç kıyafet yok elinde kibrit çöpünün yarısı evet size düşen görev bu adamın burdaki sır ölümünü çözmek bana sorular sorun ve ben evet hayır diyeek cevaplayayım... örnek birsoru söylyeyim mesela adam yanlızmıydı ?:roflol:Çok üzgünüm çoook

2. 14 Mayıs 2009
  3. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

şimdi bunlar 2 yada 3 arkadaşmışlar.. maceraperest arkadaşlar..
    tutturuyolar "balonla dünya turuna çıkalım" diye.. anneleri "aman oğlum, yapmayın etmeyin.. çöllere
    düşersiniz" diyo ama nafile.. 3 delikanlı yola çıkıyo.. balona binip yükseliyolar.. yükseliyolar
    yükseliyolar.. sonra bi bakıyolar balon düşüyo çok hızlı bi şekilde.. ne yapsalar nafile..
    yükselmiyo.. yavaşlamıyo bile.. kum torbalarını atıyolar hafiflemek için.. olmuyo.. soyunuyolar..
    elbiselerini atıyolar.. olmuyo.. sonunda biri diyo ki, "kura çekelim.. kısa çöpü çeken atlasın..
    belki diğerleri kurtulur" "tamam" diyo diğerleri.. çekiyolar çöpleri.. ali kısa çöpü çekiyo..
    "buraya kadarmış fani dünya" diyo.. sarılıyo arkadaşlarına.. helalleşiyo.. ve bırakıyo kendini
    boşluğa.. elinde kibrit çöpü.. çıplak.. çöle düşüyo.. ve ölüyo.. GOOGLE SAOLSUN VALLA NE SORARSAM CEVABINI VERİYOR NEDEN KAFAMI YORAYIMKİ kaydirigubbakcemile3

4. 15 Mayıs 2009
  5. dileksen

dileksen Guest

:))) tebrikler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.