ldrmak zereyim ne olur yardm!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Makber tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : Makber
  1. Makber

Makber (:Canımın canı büyüyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    Benim derdim hepinizinkinden farklı heralde.Kısaca anlatmaya çalışıcam..Ben eşimin ikinci evliliğiyim eşimin ilk evliliğinden 2 kızı var biri 10 diğeri 5 yaşında ikiside evlendiğimin 15.gününden beri benim yanımda kalıyorlar.Kadın akrabası yani akraba evliliği yapmış aile zoruyla..Öyle çirkef berbat bi insanki biz nişanlandığımzda bile rahat bırkmadı kendi öz çocuklarına hakaretler küfürler etti mesajlar yazdı en sonunda da acımadan yolladı bize..Velayetleri onda normalde ilgisi olmasına rağmen sırf bizi rahatsız etmek için çocukları sürekli arıyor laf gönderiyor evde olup biteni öğrenmeye çalışıyor.Çocuklara ulaşamayınca da eşimin telefonuna mesajlar atıp hakaretler ediyor yanımda olsa yada görsem parçalayacak kadar kin doluyom daha 1 sene olmadan etmediğimiz kavga kalmadı eşimle..Eşimin ailesi ağzını açık tek kelime etmiyor eşim umursama ben ilgilenmiyorum diyor ama olacak gibi değil ne huzurum ne de mutluluğum kaldı..Oda yetmezmiş gibi üst komşum onun çok yakın arkadaşıymış evde ne olsa direk yetiştiriyor çok çirkef insanlar..Derdimi az çok anlamışsınızdır.Ne olur bana akıl verin sabrım taşma üzere çıldırma noktasına geliyorum.Eşimin hattını değiştiricez ama çocukların şahsi telefonları var sürekli ordan arıyor göndermeyince de polisle gelip almakla tehdit ediyor korktuğumuzdan değil ama çirkef insanın gelip kapılarda bağrınmasını istemiyoruz..Çünkü bunu yapacak kadar dengesiz bir insan.Her türlü yoruma açığım yeterki bana akıl verin..Şimdiden hepinize teşekkür ediyoruma.s.

Son düzenleme: 25 Mart 2009
  2. 25 Mart 2009
  3. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cok tuaff valla dıyecek laf bulamadımm
    esın tel nosunu degıssın sende fazla kaale almamaya calısss kendı kendıne sıze dalasmayıı bırakırrr gir esının koluna o sızı gordukce ıyıcene patalasınnn madem sızı rahat bırakmıyor huzursuz edıyorsaa bılerek yapıyodurr mutlu olmaysınız kavga cıksın dıye sende aksını yapppp

Son düzenleme: 25 Mart 2009
  4. 25 Mart 2009
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.665
    Ödül Puanları:
    163
    Kadın polisle neden evinize gelecek anlamadım. Çocuklarımı istiyor sizde göndermiyormusunuz, yoksa sizi huzursuzmu ediyor.
    Eğer çocukları istiyorsa gönderin, evinizin içindeki sorunları üst komşunuza anlatmayın ki o da gidip o kişiye anlatmasın.
    Çocuklardan malesef haber alabilir çünkü küçükler ve art niyetsiz herşeyi anlatabilirler.
    Açıkcası işiniz zor ve bu işi halletmekde eşinize düşüyor.

6. 25 Mart 2009
  7. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Bulunduğunuz yerden taşının desem kadın zaten akrabaymış yine bulur
    telefonlarınızı değiştirin desem çocuklarından ulaşır..

ya kocanız arayıp ağzına geleni saysın yada rahatsız ediyo diye polise şikayet edin..

8. 25 Mart 2009
  9. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben öncelikle sizi tebrik ederim. çocuklara bakmaktan yana sanırım bi şikayetiniz yok. kendi annelerinin yapmadığını yapıyorsunuz anladığım kadarıyla. anneleri size yollamış sizse bundan değil kadının yaptıklarından bunalmışsınız artık. nişanlıykende yapmadığı kalmadı demişsiniz madem nişanlıyken başladı bu sorunlar hiç mi kestiremediniz bu kadının bu şekilde sizi rahatsız edeceğini. keşke önleminizi alsaydınız. eşiniz ve ailesi hiç umursamıyor olan arada size oluyor. zor bi durum. ve etrafınız onun tarafından birileri ile kaplanmış. böyle bi durumda nefes almak bile zor olur sanırım. kadının tam olarak derdi ne anlamadım ben. yani eşin ile arasına mı girdiniz yoksa boşandıktan sonra mı eşiyle siz tanıştınız yani size olan bu bitip tükenmez öfkenin sebebi nedir.

10. 25 Mart 2009
  11. Makber

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    canım çocukları almak için tehdit ediyor gönderiyoruz zaten ama 2 gün sonra getirip tekrar bırakıyor..eşim memnun çünkü anneleri gerçekten ruh hastası bi insan..bana da bi zararları yok ama bazen çok daralıyorum..üst komşuyla uzaktan yakından alakam yok ama nerden duyuyor öğreniyor bilmiyoruz..

12. 25 Mart 2009
  13. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Anlamadım, çocukları kendi yolluyor sonra da almak için çirkeflik yapıyor?

Kadının derditam olarak ne acaba?

Komşu vs. olaylarına girmeyin, size laf getirenlere açıkca, kadın hakkında hiçbirşey duymak istemediğinizi, size anlatmamalarını, sinirlerinizi bozmak istemediğinizi söyleyin..

Çocuklar geldiğinde onlara iyi davranın, kadını da takmayın..Eşiniz hattını mutlaka değiştirsin..

Çocuklarda dediğim gibi, gelsin gitsinler siz birşey demeyin gerisine takılmamaya çalışın, ne yapabilir ki kadın?..

14. 25 Mart 2009
  15. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bence cocukları yolla annelerıne yada esının aılesıne böylelıkle onları aradıgında sana ulasamaz esınde hattını degıstırsın kımseyede kapını acma kım ne halı varsa gorsun sen esınle mutluluguna bak

16. 25 Mart 2009
  17. Makber

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196

inan bende bilmiyorum ama evli kaldıkları sürecede eşime yapmadıklarını bırakmamışlar ailece burdan taşınmayı bende istiyorum ama eşim öğretmen malesef okuluda eve çok yakın evet boşandıktan bir süre sonra eşimle tanıştım sevgisinden değil zaten kıskançlığından yapıyor derdi sorunu nedir anlamadım ama en son yazdığı mesajdan sonra bende çocukların telefonundan mesaj yazıdm bir daha mesaj gelirse kesinlikle savcılığa veriyorum diye yapıcamda

18. 25 Mart 2009
  19. Makber

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    zaten aynısını yapıyorum canım ama bakıyorki biz rahatz mutlaka huzur bozacak şeyler yapıyor çocuklarda farkında zaten kendileri gitmek istemiyorlar hatta tamamen soğudular bile..

canım zaten yolluyorum ama temelli almaya yanaşmıyor işte eşimin ailesinede yolluyorum ama onlarda fazla bakmıyorlar tekrar bana gönderiliyor anlayacağınız tüm yük benim üstümde