ldrmak zereyim yardm edin.........!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve cilek123 tarafından 20 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : cilek123
  1. cilek123

cilek123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgilimle 3 yıldır beraberiz..ama son 6 aydır rahatlığı ilgisizliği beni çıldırtıyo..bir de aşırı kıskanç..geçen gün buluştuk dizimin altında etek giymiştim demedigi kalmadı günü zehir etti..bunuda gectim aşırı rahatlığı 40 yııllık evliymişiz gibi geçkin davranması beni delirtti artık yettii..yapısı zaten uyuşuk bide böyle davranınca cok sinir bozucu oluyo artık ılıskımız hakkında olumsuz dusunmye basladım ve buda benı korktyo akıl verin bana kızlar:KK43:

2. 20 Temmuz 2009
  3. EU1

EU1 Guest

cnmm üzüldüm ya
    erkekler zaman zamn böle yapabilio ama bunu farkında olmaz ona sorsan!
    bence
    kendini yiyip bitirecegine direk açıkca
    içini dök knş birazda
    o düşünsünn

4. 20 Temmuz 2009
  5. cilek123

cilek123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oyledım kabul etmıokı ben bişey yapmıorm dıo..bende sorun bişey yapmaman zaten dıorm ama yok onada bi cevabı var:eek:klava:

6. 20 Temmuz 2009
  7. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım vallahi bu erkekleri cözmeye kalkma bence..bırak ne yaparsa yapsın su akar yolunu bulur hesabı yapp....düzelir inşallah

8. 20 Temmuz 2009
  9. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya erkekler öyle işte genelde bi kadının artık kendine ait olduğunu biliyosa bide kadın kendisine aşıksa ve bundan eminse daha çok rahatlıyabiliyolar onlara göre çantada keklik hesabı yani en kör kütük aşığında bile bu rahatlama oluyo hele bide evlenince bence sevgi ve güven yönünden aranızda sorun yoksa bence halledilebilir sorunlar bunlar...

10. 20 Temmuz 2009
  11. EU1

EU1 Guest

korkutmayın yaa:):)
    biraz zamn geçsin ne yani bizimkilerdemi böle davrancak nasılsa bu benim diye.
    biz öle degilizki amaaa:eek:lmaz:

12. 20 Temmuz 2009
  13. cilek123

cilek123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

şu 3 yılda gven açısından birkere bile acaba demedim oda bana aynı şekilde sevgiyi zaten hiç söylemiyorum bile.. ama bu davranışları çileden çıkarıyo beni..bende sevildiğimi hissetmek istiyorum..ESKİDEN OLDUGU GİBİ..

14. 20 Temmuz 2009
  15. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    e ozaman bence çok büyük bi sorun yok konuşarak halledebilirsiniz bence ona sana karşı ilgisiz davrandığını eskisi gibi olmadığını söyle gerçi bi süre düzelir sonra yine aynısı kendimden biliyorum erkeğin doğasında var bu şekerim onlar bizim kadar ince düşünemiyo onlar beyninin 4 te birini yada maksimum 4 te 2 sini ayırıyo bize biz 4 te 4 ünü aramızdaki fark bu...Çok üzgünüm çoook

16. 20 Temmuz 2009
  17. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Değişimden korkarım hele de ilgi yönündense..çekin kendinizi derim. 40 yıllık evli gibi rahatsa şimdi Allah bilir evlendiğinizde na yapar. Çeki düzen versin inşallah verir. ıyice sinir oluyorum şu erkeklere ha.

18. 20 Temmuz 2009
  19. bhr.87

bhr.87 BaHaR Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    aynı durum bizim ilişkimizde de oluyo zaman zaman ilişkinin başlarında olduğu gibi ilgi olmuyo ne yazık ki arkadaşların da dediği gibi sevildiklerinden ve terkedilmeyeceklerinden eminlerse bi süre sonra otomatikman ilgi azalıyo ama sen sıkma canını güzelim bu seni sevmediğini ilişkinizin yolunda gitmediğini göstermez bizim gibi değil onlar ne onlar bizi anlayabilir ne de biz onları doğanın kanunu bu sevgisinden eminsen sen de seviyosan takma kafana sen de biraz daha relax ol bence..