LE MACIG ve ABROKET

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve lavinya29 tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

19 Eylül 2010
    Konu Sahibi : lavinya29
  1. lavinya29

lavinya29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar bu ürünün orjinalini nerden alabilirim ben istanbulda oturuyorum bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

2. 21 Eylül 2010
  3. TuRuNCu

TuRuNCu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.345
    Ödül Puanları:
    238
    Merhaba lavinya

ben leg magic ve abrocket spor aletlerini internet üzeri sipariş verdim.Orjinal mi bilmiyorum ama orjinal ürün ile aynı işlevi görüyordur herhalde.

Bu arada leg magic aldım fakat evde bi köşede duruyor şimdi.Egzersizleri inanılmaz yorucu ve zor geldi bana.Bi müddet sonra sıkılınca kaldırdım bir köşeye.Faydası düzenli yapılırsa olur gibime geliyor.

Bide ayaklarımı kanepe altına sıkıştırıp mekik çekmeyi abrockete tercih ederim.Bilmiyorum belki ben beceremedim ama çok saçma bi ürünmüş gibi geldi bana.

4. 22 Eylül 2010
  5. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    leg magic bendede var , evet başlarda biraz zor geliyor insana ama alıştıkça daha rahat yapılıyor cnm ,
    cd deki egzersizler zaten hemen ilk başlarda yapılmamalı bence o hareketler alıştıkça yapılmalı diye düşünüyorum , ben ilk aldığımda cd deki hareketleri yapmadım önce üzerimdeki hamlığı atmak için sadece bacaklarımı aç kapa yaptım , onuda mesela 20 kez bi yaptım dinlendim sonra bunun gibi 2 set daha yaptım , cd deki egzersizlerede bende yeni başladım yavaş yavaş yani , ilk başta o kadar yüklenince insan gerçekten soğur zaten ya :))

ab rocket yok bende , ama bi mağazada deneme yapmıştım ama hiç sevmedim ya , hani arkaya doğru yatıp tekrar doğruluyosun ya o hareketi yaparken aletin kendiside böyle bi havaya kalkıyo gibi geldi bana
    kesinlikle evde ayaklarını kanepeye sıkıştırıp yapmak banada daha iyi geldi bence gereksiz bi ürün , yada ben beceremedim yapmayı bilemiyorum :))

6. 25 Eylül 2010
  7. lavinya29

lavinya29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    vallahi bana fena gelmedi aldım diyemi bilmem:)

8. 13 Ekim 2012
  9. sonee

sonee Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    leg magic işe yaradımı kızlar? almak istiyorum kararsızım ama
    2 çeşit var nette. 1. si sağa sola açılıyor sadece 2. si dairesel circle glide diye geçiyor nette. hangisini almak daha mantıklı?