Leifheit Spreyli Paspas

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve oykumruyam tarafından 23 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : oykumruyam
  1. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Leifheit Spreyli Paspas kullanmaya başladım birkaç gündür bir yıldan uzun süredir evde duruyordu hediyeydi ama bir eksiklik var bunda sanki diye kullanmamıştım hiç geçen nette gezerken bir sitede bu ürünü gördüm meğer mikrofiber bezi eksikmiş sipariş verdim,geldi ve kullanmaya başladım şimdi kullanmadığım zamana yanıyorum harika birşey viledayla silerdim evi ve ne yalan söyleyim kovaya su koy,boşalt zoruma giderdi ama bu ürünün su haznesine 800 ml kadar su konuyor ve püskürterek kullanıldığı için uzun süre gidiyor içindeki su mikrofiber bez de çok güzel ve ıslaklık bırakmadan siliyor
    ev silmek bir zevk oldu benim için artık kaydirigubbakcemile2 hepinize tavsiye ediyorum hihoyyyt

2. 24 Temmuz 2009
  3. kokoshatun

kokoshatun Guest

fiyatı bana tuzlu geldi biraz bunu almam için bi kaç soru sormam gerekiyor mesela vileda saçları kırıntıları almıyor bu alıyor mu? çünkü saç benim en büyük derdim. teşekkürler cnm

4. 24 Temmuz 2009
  5. oykumruyam

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    mikrofiber bezle silindiği için bezin üzerinde epey birşeyler topluyor yıkayıp tekrar takıyorum bezi ve silmeye devam ediyorum
    o kadar temiz görünüyor ki hem parkeler,hem fayanslar ve ıslak ıslak değil
    ben memnun kaldım evet fiyat olarak yüksek ama ne bileyim uzun ömürlük bir ürün mesela bezi 60 derecede 100 defa yıkanabiliyor yazıyor yıka yıka kullan,diğer parçalarına da birşey olmaz ve çok çok az suyla yapılabiliyor temizlik
    bezin fiyatı da 9 lira kadar

6. 25 Temmuz 2009
  7. kokoshatun

kokoshatun Guest

evet aslında pahalı ama bi kere para veriyorsunuz sonuçta ve uzun süre kullanıyorsunuz fiyatını görmemek lazım=) teşekkürler cnm kolay temizlik için alınmalı=)

8. 28 Eylül 2009
  9. oykumruyam

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148