Lekelenme problemi

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve senasedat tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : senasedat
  1. senasedat

senasedat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben 22 yaşındayım idrarımı yapıp kendimi temizlediğim mendile siyeh leke geliyo kömür isi gibi ince kalemle çizilmiş gibi bir leke bu neden ileri geliyor cvplarsanız sevinirim adetlerim düzenli 3haftada bir oluyorum lütfen yardım edin

2. 8 Ağustos 2009
  3. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    allah allah çok tuhaf her zamanmı geliyor yoksa ara sıramı bence bi dr a görün kahverengi falan olsa açıklaması olabilir belki ama siyahı ilk defa duydum inş kötü birşey değildir geçmiş olsun canım.

4. 8 Ağustos 2009
  5. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    :kahve: siyah olduguna emin misin??cokk koyu kahwerengi olmasın?? siyah akıntı hiiiç duymadım da sasrdımm

6. 9 Ağustos 2009
  7. zukseddin

zukseddin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben ara kanamayla ilgili topic açmıştım ordada yazdım durumlarımı,bende iilk baştda simsiyah aynen senin anlattığın gibi peçeteyle silince siyak akıntı geldi aynısı ama güsel tarif etmişsin,sonra farkettimki bu kendiliğnden geçio 4 yada 5 gn sonra,öbür ay gene oldu sonra hiç olmadı,sonra gene oldu.sonradan farkettimki iki regliminn arasında olduğunu,sendede öle mi canım iki reglinin tam ortasındaki tarihe mi denk gelio yani yumurtlama zamanına mı