Lekelenme Yaşayan

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve gyshnky tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

18 Haziran 2010
    Konu Sahibi : gyshnky
  1. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba hanımlar... Ben pazartesi günü hamile olduğumu öğrendim ve kanda da 246,5 çıktı değerim... Ondan önce Cuma yada perşembe idi 1 nokta şeklinde kahverengi leke gelmişti... Hamile olduğumu öğrewndiğimin ertesi günü yani salı gnü arka arkaya 2 nokta şeklinde (bir parmağın boğumunun yarısı kadar) lekelenme oldu.
    Hemen doktora gittik tekrar kan verdim değerim 310 olmuş... alttan ultrasonla bakıldı rahim kalınlığı normal kanamaya meğilli değil dedi doktorum... O günden beri evde yatıyorum ve progestan alıyorum... Benim gibi olan var mı aranızda? herşey normal gider dimi?

2. 18 Haziran 2010
  3. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Benim leke değilde kanamam olmuştu 6. haftada. Bol bol dinlenip progestan kullandım bende. Şimdi 32. haftamızdayız.

4. 18 Haziran 2010
  5. gyshnky

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Allahım inşallah bana da o haftaları gösterir... Bebeğini sağlıkla,bir avazda ve vaktinde kucağına almak nasip etsin Rabbim...:nazar:

6. 19 Haziran 2010
  7. dusunmemlazim

dusunmemlazim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    ahh su lekeler Çok üzgünüm çoook
    benim onceki dusuklerim leke ile basladi. ben azalsin diye bakarken artti kanamaya dondu ve bebeklerimi kaybettim. ayni senin gibiyken. 5. 6. haftalarda. ilkinde kalp atisini duymamistim, ikincisinde duymustum o kadarlikti iste..
    simdiki hamileligimde de ayni lekelenmeyi yasadim. bu sefer doktor progesteron hapi verdi ve yattim. elhamdulillah gecti. simdilik hersey yolunda.. insallah progestan iyi gelir sana da..
    saglikla kucagina almayi nasib etsin rabbim.
    bizlere de tum isteyenlere de...

8. 19 Haziran 2010
  9. dusunmemlazim

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    allah bagislasin bebegini.. hayirlisiyla dunyaya gelsin insallah opuyorumnanaktan

10. 19 Haziran 2010
  11. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Aminnn, hepimizinki inşallah. opuyorumnanaktan Bu arada benim kanamadan sonra kahverengi akıntım olmuştu , 1 hafta kadar sürdü,sonra geçti. :CüvCüv: opuyorumnanaktan

12. 19 Haziran 2010
  13. dusunmemlazim

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    amiin.
    evet benim de olmustu. ne korkular yasadim duzelene kadar rengi.
    doktor eski, durmus olan kan geliyor. taze kan olsa pembe ya da kirmizi olur dedi.
    aklinizda bulunsun yani.. yerimseniben

14. 19 Haziran 2010
  15. gyshnky

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım Allah hepimizin yardımcısı olsun... Olduğunda ayrı telaşlar olmadığında ayrı... Benim lekelenmelerim devam etmedi ve hiç kırmızı kan gibi gelmedi... hep kahverengi geldi... 2 kez üst üste geldiğinde doktora da çamaşırımı gösterdim... akıntıyla karışık gelmiş dedi... Bende evde yatıyorum ve progesteron kullanıyorum... Pazartesi ilk kontrolüm var inşallah herşey yolundadır... Allahım hepimizin bebeklerini bizlere bağışlasın...

16. 19 Haziran 2010
  17. supreme

supreme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim, topiği görünce yazamadan edemedim =) belki hatırlarsın benimde lekeyle başlamıştı ilk dönemlerimde kanamam hemde bebiş 12 haftalıktı, doktorum arasıra olabilir bu tarz şeyler dedi ultrasonla baktı hiçbişey yok, yani doktorun bişey yok dediyse güven tatlım opuyorumnanaktan bende progestan hap ve iğnesini kullandım bol bol istirahat ettim bak şimdi hiçbişey yok geçti gitti =)) seninde öyle olucak inş.

18. 19 Haziran 2010
  19. gyshnky

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım arkadaşım benim... neredeyse 1 yıldır bana hep umut oldun... a.s. seni çok seviyorum.. İnşallah pazartesi bebişin kesesini görüp rahat edeceğim. yerimseniben