Lekelenme !!!

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve gyshnky tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Haziran 2010
    Konu Sahibi : gyshnky
  1. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar SAT 'a göre 4+4 günlük hamileyim... dün adet olmam gereken gündü ve değerim 246,5 çıktı. Ben klomen ile hamile kaldım. Fakat benim bugün 2 kere lekelenmem oldu.Hamileliğinin ilk zamanlarında lekelenme yaşayanlar ve hamileliği devam edenler var mı? Lütfen bana yardımcı olun.

2. 15 Haziran 2010
  3. efnanim

efnanim eşim ve oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    canımyaaa hemne doktora git derim çünkü benimde kahve lekelerim vardı ve düşük yaptım umarım sendede olmaz ama ilaç veriyolarmış progestan ben düşük yaptıktan sonra öğrendim ve mümkün olduğunca yat iş falan yapma bide kan testi yaptır değerinin iki kat artması gerekiyo eğer artmazsa tehlikeli ama artarsa iki kat demekki bebeğin tutunması için olabilir dersin ama tavsiyem hemen doktora git ihmale gelmez ben 1 hafta ihmal ettim ve sonuç düşük oldu

4. 16 Haziran 2010
  5. gyshnky

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım dün doktora gittim hemen... değerim 310 a çıkmış (ilk değerin ertesi günü). Doktor ultrasonda baktı rahim kalınlığı normal ve kanamaya meğilli gözükmüyor. Yinde de evde dinleniyorum... progestan verdi doktorum zaten öncesinde de içiyordum... günde 2 tane progestan devam edicem... gerekirse 4. aya kadar devam edicez progestana.Cevabın için çok teşekkür ederim...Rabbim hepimizi sevindirsin inşallah

6. 16 Haziran 2010
  7. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    yerlesme lekelenmesıdır blkı canım
    saglıklan al kucagına ınşşşşşşşşşş

8. 16 Haziran 2010
  9. 2yengec

2yengec Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    5 haftamda lekelenmem oldu.hemde pembeydi tehlikeli olanından yani.yaklaşık 2 hafta kadar devam etti .bir gün vardı bir gün yoktu.gün aşırı oluyorudu yani.progestan verdi dr um.günde 3 kez.biri akşam yemeğinden sonra diğer ikisini yatarken içiyordum.çalışan bir bayanım.dr a yatmam gerekiyormu dedim.pembe bi lekelenme için ben sana yat diyemem dedi.ayakta atlattım.şu an iyi çok şükür hiç bir şey yok.geçmiş olsun.

10. 16 Haziran 2010
  11. efnanim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    sanda geçmiş olsun canım benim kahverengiydi hergün 1 iki defa geliyodu ama sonuç düşük oldu malesef nette kahverengi tahlikeli olmaz diye yazıyodu senin dediğin gibi açık renk tehlikeli yazıyodu ama demekki bunuda ALLAH biliyo değişebiliyo ama bence en iyisi dinlenmek ve takviye ilaçlar ve bhcg artış takibi

12. 16 Haziran 2010
  13. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Hayırlı olsun.
    Sağlıcakla kucağınıza alırsınız inş.:nazar:

14. 16 Haziran 2010
  15. efnanim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    inşallah dualarla sağlıklı olarak hepimiz alırız bebişlerimizi kucaklarımıza

16. 16 Haziran 2010
  17. gyshnky

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    İnşallah öyledir canım... Çok teşekkür ederim...Cümlemize nasip etsin bu güzel duyguları rabbim

Benimde kahverengi lekelenmem oldu... bi kere adetimden önce 1 minik damla şeklinde bide dün oldu 2 tane.Doktora gittiğimde banada günde 2 tane progestan verdi... Ben dinlenebilecek durumdayım o yüzden bi süre evde yatacağım.

Amin canım... Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.

18. 16 Haziran 2010
  19. __7n_bitirdin__

__7n_bitirdin__ GİZLİ BAHÇEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canımmm umarım devam etmiyordur lekelenmelerin dinlen bol bol su iç kendini yıpratma streste yapma tamammı?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.