Lekelere kesin çözüm argan yağı :D

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve sheytane tarafından 16 Ocak 2012 başlatılmıştır.

16 Ocak 2012
    Konu Sahibi : sheytane
  1. sheytane

sheytane Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bunu bızzat ben kullanmadım annem kullanmıs benımde kullandıgından haberım yoktu.Üniversitem gectıgımız hafta tatıle gırdı annemı bayramdan berı gormuyordum otobusten ındım soylemesı ayıp annem ay parcası gıbı parlıyo :KK1: :KK1: :KK1: nooldu sana yuzune naptın falan dedım??? argan yagı kullanıyorum dedı ee nerden ogrendın kım soyledıkı falan dedım cagla şikel ben yuzume argan yagından baska bısı surmem ve dogum lekelerımı argan yagı goturdu demıs annemde bır deneyım demıs zaten denemedık sey gıtmedık doktor bırakmamıstı ama en son ıstedıgını almıs 10 gun kadar aksamları yatarken kullanmıs ve suan cıldınde hıcbırsey yok :KK54:

2. 16 Ocak 2012
  3. bellamania

bellamania Bu sefer olucak :) :) Üye

Beğenildi:
    7
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Biraz daha açabilir misiniz acaba? Mesela argan yağı nerden alınır kaça alınır tam olarak sadece lekelere mi etki ediyor ne tür lekeler sivilce lekelerine mi yaşlılık karaciğer lekelerine mi bir de kaç yaş üstü kullanabilir ???

4. 16 Ocak 2012
  5. karbeyaz

karbeyaz Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    cnmm herkes okadar övüyor elbet cildine iyi gelir ama benim aldıgım argan yag fiyasko çıktı kokusu fena degil rica etsem kokusu nasıl mesela ne kadara almış

6. 16 Ocak 2012
  7. sheytane

sheytane Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    argan yagını annem aktardan almıs zeytın yagı gıbı rengı kıvamı aynı hatta surmeden once kokusu bıle aynı ama surdukten sonra parfum gıbı bı kokusu oluyor.annem dogumve gunes lekelerı ıcın kullandı hepsıde gecmıs suan bır tane bıle lekesı yok yuzunde kac yas ıcın kullanımı olur bılmem ama dogal bır urun oldugu ıcın kendı yorumum bence herkes kullanabılır bende cıl ve sıvılce lekelerım ıcın kullanmaya basladım bugun ıkıncı gunum olacak ılerlemelerı paylasıcam sızınle ha buara 15 tl ye almıs yarım bardak kadarını karacıger elekesımı demıssınız annemde bır anda oldu o lekeler karacıger sorunuda var aslında dogum lekesı dedı sonra yazları artmaya basladı gunes lekesı dedı doktorlar falan hıc karacıger lekesı dendıgını duymadım acıkcası

8. 16 Ocak 2012
  9. sheytane

sheytane Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yarım su bardagı kadar olanını 15 lıraya almıs.zeytınyagı rengınde hatta kokusu bıle aynı ama surdukten bır dure sonra o yag kokusu gıdıyo hos bı koku gelıyo parfumsu

10. 16 Ocak 2012
  11. derya_51

derya_51 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben onun videosunu izlemiştim fasta keçiye benzeyen hayvanlar geviş getirdikten sonra insanlar onları topluyor ve yağ yapıyordu. ve bir kez kullanıldığında aylarca etkisi kalıyormuş.argan yağı çok aşırı pahalı diye biliyorum herkese güven olur mu ki?? ben de iranlı bir arkadaşıma sipariş verecem ancak ona güvenebilirim sonuçta cilt bu her şey olabilir.

12. 16 Ocak 2012
  13. karbeyaz

karbeyaz Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    alırsan bize bildir olur mu

14. 16 Ocak 2012
  15. karbeyaz

karbeyaz Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    ne kadar ucuz muş bnm aldıgım zeytinyag gibi kokuyor orjinal mı dersin :KK43:(

16. 16 Ocak 2012
  17. hilal19

hilal19 la la la laaaaaa Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    kızlar bende dün nette araştırdım biraz bu argan yağını küçücük şişesi 80-90tl di:KK53:fastan geliyomuş orjinalleri ama çok pahalı geldi bana:KK53:

18. 16 Ocak 2012
  19. karbeyaz

karbeyaz Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    netten orjnal olup olmadıgı kim bilebilir onlar aktardan alıyor