Lekelere,sivilcelere ve cild rengini dzelten birerbir zm ARKADALAR

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve alev858 tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : alev858
  1. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende sivilce vardı bi süre snra izleri kaldı ve ara ara böle sarımtırak bi renk alırdı yüzüm özellkle sabh kalktgmda ama dermody salyongoz kremını aldım tam 1ay içinde hatta 3 haftada kesin çzm getrdi lekerlerim azaldı çoğu yok oldu gerıye kalan çok az leke 1kaç tane oda zamanla gıder heralde vee adet oldgm zamanlarda bile svlce çıkmıo artık 3 aydr hç svlce çıkmadı üstne üstün ben esmer kız beyazladım valla ailem şok geçrdi :KK70::KK70: ve rengimi okadar güzel yaptıki sabah kalktgm da bile yanaklarım pempe pembe ve artık fondötene ihtiyacım kalmadı şiddetle TAVSİYE EDIORUM fiyatı 35 arkadaşlar ecz bulunur ve 35 yukarysa eger almayın çnkü bunun fyatı 35 vee bi sürü markası var jepsi aynı etkiyi gösterıo bnmki dermody di bundan bulablrssenz alın bulamazsanz başka alırsınz yalnız fiyatına göre çok ley başarıo bende çok işe yaradı umaraım sizdede çook işe yarar :):):eek:

not:yalnız güvenmedgnz yerlerden almayın orjinal olmuo çnkü bazan ...

2. 26 Haziran 2009
  3. sene

sene tatlı patitom... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hadi canım :eek:lmaz:

4. 26 Haziran 2009
  5. froqqie

froqqie Şafak Gülü :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    başka kullanan deneyen yokmu arkadaşlar. umutlandım ben :1no2:

6. 26 Haziran 2009
  7. Dreaming_Water

Dreaming_Water Hayatımın SeN Gerçeği Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bitkisel mi yani daha doğrusu salyangoz kremiyse hayvansal oluyokaydirigubbakcemile3

8. 26 Haziran 2009
  9. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Ben de duydum ama hiç denemeye fırsatım olmadı. Konuyu açan arkadaşın dertlerinin aynısı bende de var. Kullanıp tavsiye edebilecek birileri var mı?

10. 26 Haziran 2009
  11. selenimo

selenimo çok şükürrr. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    hiç inandırıcı gelmedii,:umursamaz:

12. 26 Haziran 2009
  13. gxuxbxuxxsx

gxuxbxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım salyangoz kremlernin methini bende duydum.ama kullanmadım hiç.içinde bulunan allantoin maddesi tıbbi bir ilaç olan contraxtubex kremde de var.o yüzden faydalı olacağını bende düşünüyorum.

14. 27 Haziran 2009
  15. seliss

seliss umuda yolculuk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    alev arkadaşımız konuyu açmış yanlız şu an ortalarda görünmüyo neden acaba???

16. 27 Haziran 2009
  17. sevindirik

sevindirik Guest

arkadaşlar size gerçekten güvenle kullanabileceğiniz bir ürün tavsiye ediyorum.benim kız kardeşim sürekli güneşte adananın sıcağında yanii.şu 30 faktorlü vs vs kremler varya ondan almış hiiiç faydası yok çünki arkadaşlar onlar kullanma sürelerine bakarsanız en az 1 yıl süreli nasıl bozulmuyor içinde kimyasal var bunu kimse inkar edemez.bu dediğim ürür tamamen ev yapımı bu çook önemli.
    1.uygulama cildin ölü hücrelerini atıyor cildi temizliyor yani cildinizde hafif hafif kabuklanma oluyor. 2.uygulama ise cildin rengini açıyor ve çook hafif pembe renk oluyor cildiniz beyazlıyor harika bir cilt oluyor.kız kardeşim kullanıyor çook memnun annemde kullanmış çok memnunlar bende istettim geleccek banada öyle pahalı birşey değil iki uygulama yani ayrı ayrı güvenilir doğal ev yapımı doğal gibisi varmı.hııım bu arada en az 5 ay kullanabiliyorsunuz.güneştende korunuyorsunuz.
    ayrıca güneş lekelerine maruz kalmış cilt içinde leke çıkartıcı varmış kız kardeşim şuanda onuda denicek lekeler olmuş cildinde küçük küçük.diger cilt güzellik kürü deyim artık çook memnunlar.isterseniz özele yazın adresi verim veya göndersinler.cilt önemli arkadaşlar bir ürün alırken 2 kere düşünün doğal gibisi varmııı :KK66:)

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Haziran 2009
  18. 28 Haziran 2009
  19. mucella1955

mucella1955 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Merhaba,

Arkadaşım bu bahsettiğin ürünün ne olduğunu özele atmadan açıklıyamıyormusun ?süprizzzzz