Lenfoma hastalığını yenenler lütfen bakarmısınız ?....

Konusu 'Onkoloji - Kanser ve Türevleri' forumundadır ve belissima tarafından 6 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : belissima
  1. belissima

belissima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lenfoma hastası olupta yenenler lütfen bakarmısınız....
    Bu hastalığı yeneler varsa bunu nasıl başardıklarını ve neler yaşadıklarını bekliyorum. Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

2. 6 Mayıs 2008
  3. belissima

belissima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar hiçmi başına yada tanıdığının başına böyle bir şey gelen olmadı. Bugün kuzenime böyle bir teşhis kondu ve moral bakımından çok kötüyüm.

4. 6 Mayıs 2008
  5. bucuk-yiğit

bucuk-yiğit Guest

canım geçmiş olsun Allah acil şifalar versin.en dogru bilgi doktorunuzdan gelir lütfen ona özen gösterin.bunun evreleri var bunlara göre en dogru tedaviyi uygular doktorunuz o yüzden boşver bizim bildiklerimizi siz doktoru can kulagıyla dinleyin.şimdiden geçmiş olsun

6. 6 Mayıs 2008
  7. belissima

belissima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol canım ilgin için. Kesinlikle doktor daha iyisini bilir ama ben herhalde bu hastalığı atlatan insanlarla karşılaşmak istediğim için yazdım. Bir nevi umut..

8. 6 Mayıs 2008
  9. EU1

EU1 Guest

geçmiş olsun canım belirtileri nelerdi aceba bu hastalığın lenf kanserinin tedavisinin olduğunu duymuştum umarım erken teşhistir.ALLAHIM YARDIMCINIZ OLSUN .

10. 6 Mayıs 2008
  11. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Lenf kanseri kanserlerin arasında en iyisidir, tedavisi vardır hiç korkmayın bakın arzum onan nasıl yendi...

12. 6 Mayıs 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Tedavi Orani Yüksek Bi Rahatsizlik Miş ,

14. 6 Mayıs 2008
  15. fillulu

fillulu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım merhaba,
    benim eşim geçirdi. kanser türleri arasında en kolay iyileşeni.sakın merak etme. iyileşeli 3 yıl oldu. 6 ayda bir genel kontrolden geçiyoruz.5 yıl bu böyle olacak. doktorumuz bize kanser türleri arasında kötünün en iyisi olarak söylemişti. 4 aylık kemoterapi sonunda (21 günde bir doz seklinde) tamamen gecti.ve hemen işine geri döndü. allaha bin şükür. hiç moralini bozma.bu konuda herseyi sorabilirsin.bildiğim kadarıyla seninle paylaşırım. cok cok geçmiş olsun. sakın üzülmeyin...

16. 7 Mayıs 2008
  17. belissima

belissima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    boynunda şişlik vardı yavaş yavaş büyümeye başladı şimdi ceviz büyüklüğünde olduayrıca ilgin için teşekkürler

18. 7 Mayıs 2008
  19. belissima

belissima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim canım ayrıca kocana büyük geçmiş olsun. Sana şunu sorayım, siz ne zaman farkettiniz? Yani ne seviyeye gelmişti. Kuzenim yaklaşık 4 ay önce farketti. Ama yağ bezesi gibi bir şey sandı. sonra büyümeye başlayınca (1 ay önce) doktora gitmiş oda eklem romatizması diye 1 ay oyalamış hatta tedavi olmuş geçmeyince başka bir hastaneye gitti ve orada çıktı. Şimdi boynunda ceviz büyüklüğünde bir şişlik var.Tekrar yardımcı olursan çok sevinirim arkadaşım. birde kuzenimin 1 yaşında emziediği bir çocuğu var.Acaba çocuğa geçmişmidir diye de çok endişeleniyorum.