lenfosit aşısı yaptıran var mı?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve sxuxnger53 tarafından 9 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Ocak 2008
    Konu Sahibi : sxuxnger53
  1. sxuxnger53

sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar şu anda ikinci tüp bebk denememi yapıyorum ilki olmadı malesef herşey iyi gitmişti halbuki embryolar çok kaliteliydi ama tutunma aşamasında olmadı dr vucudun yabancı maddelere karşı antikor üretip maddeyi vucuttan dışarı attığını söyledi sperme karşı vucut bağışıklık sistemnini çalıştırıyomuş o yüzden eşimden alınan kan lenfositleri ayrıştırılıp koldan bana enjekte edilecekmiş3 tanesi gebelikten önce 2 tane gebelik oluşursa beş ay boyunca birer tane iğne yaptırmam gerektiğini söyledi sizce ne yapmalıyım

2. 9 Ocak 2008
  3. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben ilk kez duydum bilgim yok fakat doktorun bir bildiği vardır mutlaka allah yardımcımız olsun çok zor bu işler sabır lazım

4. 9 Ocak 2008
  5. sxuxnger53

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

6. 10 Ocak 2008
  7. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Bende bu uygulamayı ilk kez duydum. ^aşılama ve aralık ayında tüp bebek transferi oldum fakat hiç biri tutmadı.Dr umada tutunama nedenini sorduğumda bunu bilme şansımız yok dedi ama eğer böyle bir durum söz konusuysa çözümüde var demektir. İzmirde yaşıyorum ben nisan ayında tekrar tüp bebek denemek istiyorum bu yöntemi 1 merkez yapıyor yazmışsınız. Neresi olduğu ve uygulanma şekliyle ilgili daha detaylı bilgiler verirseniz sevinirim.

8. 10 Ocak 2008
  9. gulseren4434

gulseren4434 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    MERHABA SÜNGERCİM BENDE 2 CİYİ DONMUŞ EMBRİYOLARLA İLERİDE DENEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM BU AŞIYI BENDE ARAŞTIRIYORUM İSTANBULDA HANGİ HASTANEDE TEDAVİ GÖRDÜĞÜNÜ YAZARSAN SEVİNİRİM.

10. 11 Ocak 2008
  11. sxuxnger53

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba ben fertijin tüp bebk merkzinde tedavi oluyorum iğneleri yaptırdım anlatımımda bir yanlışlık olmuş canım ekimde başladık kasım ve aralık birer tane 2 kolumada kolun arka kısmından yapıldı acayip can yakan bir iğne diğer yumurta gelişimini sağlayan iğnelere hiç benzemiyor şimdi lucrın kullanıyorum bir kaç gün içinde adet görünce asıl tedavi başlıcak bakalım faydası olacakmı size gelişmeleri yazarım

12. 7 Ekim 2008
  13. nrcnxoxzbk

nrcnxoxzbk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar bende lenfosit tedavisi göreceğim ama kararsızım süngercim sende neler yapıldı olumlu sonuç verdimi yazarmısın

14. 5 Kasım 2008
  15. Kuzey

Kuzey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.