Lerenim Ablamdan İzmir'e Sürpiz!

Konusu 'Buluşma Haberleri & Aktiviteler' forumundadır ve BenNazKsK tarafından 2 Eylül 2008 başlatılmıştır.

2 Eylül 2008
    Konu Sahibi : BenNazKsK
  1. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Bugün Muhteşem birgündü benim için..Dünyalar tatlısı Lerenim ablamdan bir telefon ve ben İzmirdeyim Birtanem Allahım dualarımızı kabul etti sana sarılabileceğim...

İnanamadım oanda sürekli abla ciddimisin abla hemen buluşalım vs derken bugüne kararlaştırdık tabiki organize ekip hemen yakınları arayıp haber verdim kimler vardı derseniz mina abla,strawberry,yüzünden gülücük eksik olmayan sblue ve lerenim ablam ablaları..

2 ablası varki Lerenim ablamızın tıpkı kendi kalbi Melek gibiydiler..Kalpleri yüzlerine yansımış ne demek istediğimi fotoğrafları sizlere dahada iyi anlatacak..Ne mutlu banaki böyle yüreği güzel ablalarım oldu bunun için kkya minnettarım:Saruboceq:

Ablacım Seni Çok Seviyorum sıksık yanımıza gelmen dileğimle:1hug:ŞenizŞeniz

Son düzenleme: 5 Eylül 2008
  2. 2 Eylül 2008
  3. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Bu resimleride yeşilim ablam için çektim Lerenim ablamdan ayrıldıktan sonra hemen onun için İzmirin buram buram meşhur çalkantısıyla görüntüleri yakalayıverdim..Yeşilim ablamda sesiyle kalbiyle bizlerleydi Bir gün muhakkak kendisinide bekliyorum..Ablacım senin için..

4. 2 Eylül 2008
  5. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    vayyy be fıstıklara bak maşşallah dostlugunuz hiç bitmesin her daim yüzünüzden gülücükler eksik olmasın

6. 2 Eylül 2008
  7. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    vayyy be fıstıklara bak maşşallah dostlugunuz hiç bitmesin her daim yüzünüzden gülücükler eksik olmasın :nazar:

8. 2 Eylül 2008
  9. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    aman allahim izmirin bütün hos bayanlari bi arada...
    hepiniz harika görünüyorsunuz...
    dostlugunuz daim olsun...
    ve asik oldugum sehir izmirim sahane manzaralariyla icime isledin yine...

10. 2 Eylül 2008
  11. papri34

papri34 Guest

masaallah nazarlara gelmeyesınız bu ne guzellıktır boyle...lerenım sıcaklıgın İzmır ı ısıtmıs bellı,nekadar sade ve doyumsuz bır topantı oldugu bakıslarınızdan bellı,strawım balım senı gormek ayrıca cok gzl,nazlı,minesera,sblue ve lerenım ın tatlı ablaları hepınızı opuyorum,kucak dolusu sevgılerrrrrrr.....

12. 2 Eylül 2008
  13. sblue

sblue iyilik kumkuması Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selamlar
    bende aynı şeyleri tekrar etmiş olacağım fakat söylemeden de olmaz değil mi? kendisiyle hiç karşılaşmamıza rağmen benide kabul etmelerine teşekkürlerimi sunduğum lerenim abla ve cok tatlı naif ablalarıyla bugün harika birgün geçirdik .böyle arkadaşlar edinmek benim için büyük zenginlik gerçekten sizlere hayran kaldım . birkez daha buluşmak üzere diyorum ve de öpüyorum.

ayrıca nazlıcım seval ablacım ve çileğim sizinde bulunmanız üzerine bal kaymak oldu o başkaa yerimseniben

14. 2 Eylül 2008
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    ah izmir ah..canım..
    çok güzelsiniz ablalarım..hepinizi kucaklıyorum

16. 2 Eylül 2008
  17. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bana da çok güzel sürpriz oldu sizi telefonla arayınca inanın aklım siz de kaldı. umarım ben debir gün gelip size sarılırım.

çok tatlısınız lereenim, ablaları, mina, straw, nazlı, sblue yüzlerinizden belli mutluluğunuz

nazlım, bana özel çektiğin o fotoğraflara ne kadar teşekkür etsem azdır çok zarifsin canım benim. inşallah görüşmek üzere hepinizi öpüyorum

18. 3 Eylül 2008
  19. ressam1970

ressam1970 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hepiniz çok tatlı çıkmışsınız, belki bir gün lerenim, ayşecik ve yeşilim bunları aynı fotoğraf karesinde görmeyi diliyorum.Nazlım tatlı güzel kalpli arkadaşım seni çok öpüyorum... dostluğunuz herzaman daim olsunn.