Leslie sansone yürü ve incel programı

Konusu 'Spor Görsel Paylaşım' forumundadır ve derya1970 tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

?

Leslie sansone yürü ve incel programını denedim faydasını gördüm

1. Evet kesinlikle Leslie Sansone çok başarlı

33,2%
  2. Maalesef sonuç alamadım :(

1,3%
  3. Leslie Sansone denem fırsatım henüz olmadı !

65,5%
    9 Ekim 2009
    Konu Sahibi : derya1970
  1. derya1970

derya1970 Popüler Üye Üye

Beğenileri:
    534
    Ödül Puanları:
    113
    [youtube]ndVjwkaLGDk[/youtube]

[youtube]G8b4P57jNsQ&feature=channel[/youtube]
    Leslie sansone ile yürüyüş
    yürümenin faydalarını hepimiz biliyoruz
    yürüyüş esnasında vücudumuzda
    50 nin üzerinde kas aynı anda calışıp metabolizmamız hızlanıyor
    kilo vermek kolaylaşıyor
    fakat her zaman dışarı cıkıp yürüme imkanı olmuyor
    mesela ben hergün yürüyemiyorum fakat evde kilometrelerce yürüyor etkisi veren bir egzersiz programı var ,
    sanki dışarıda yürüyormuşsunuz gibi bir etkisi var
    sabah kalkınca egzersizlere başlamadan önce veya yemeklerden sonra nezaman yürüyüş ihtiyacınız varsa
    bu egzersizi yapabilirsiniz yürüyüş programı yarım saat sürüyor ve kilometrelerce yol yürümüş kadar enerji harcatıyor metabolizma hızlandırıcı bölümler de var içinde cok eğlenceli

Ilk baslayanlarin temposu daha yavas olan videolarla baslamasi iyi olur. Hele hic spor gecmisiniz yoksa. 1 mil 15 dk. Diyelim ki 1 mil ile basladiniz. Ne zaman ki artik rahatlikla yapiyorsunuz kademe kademe milleri arttirabilirsiniz. Milleri arttirmak da mi hafif kaliyor? O zaman fast miles türü videolarini yapmaya baslayacaksiniz. Onlari da rahatlikla yapmaya baslayip biraz daha kendinizi zorlamak istiyorsaniz power miles, mega miles olan videolara gecebilirsiniz. Leslie videolari kardio calismasi yaptirip yag yakarken, cesitli videolarinda uyguladigi bölgesel calismalar da sikilasmayi sagliyor. Bir tasla iki kus yani. Ilk baslayanlara önerebilecegim you tube da exercise tv nin 1-2-3 milleri.
    Ilk hedefiniz kondisyonunuzu arttirmak olmali. Eger hic spor gecmisiniz yoksa bu asamada hemen basari beklemeyin. Tabii hemen baslayip ilk ayda kilo verenler de oluyor. Gercekten kilo vermek ve sikilasmak amaciyla programa basladiginizda haftada 4-6 gün arasi yapmalisiniz ise yaramasi icin. Istediginiz ölcülere ulastiginizda da yine haftada 3-4 kez yapmalisiniz koruma amacli. Ama o kadar aliskanlik yapiyor ki insanda yapmadiginiz günler özleyeceginizi garanti edebilirim.
    Baslikta benim adim gecse de artik, aslinda bu katilimda bulunan tüm arkadaslarin basligi. Hepimiz birbirimizi motive edip destek oluyoruz. Spor yapmaya halimiz ya da keyfimiz olmadigi günlerde bu motivasyon cok ise yariyor inanin. Aramiza yeni katilmak isteyen arkadaslara yardima her zaman haziriz. Ancak zaman zaman zorluklar ve suistimaller yasandigi icin bir takim kurallara uyulmasini da bekliyoruz. Mesela ilk mesajinda hemen kizlaaar yaa bana videolari göndersenize diye sormayin. Programa bir baslayin, bir ilerleme kaydedin sonra asama asama bu konuda da size destek oluruz. Sadece videolari istemek icin basliga bir mesaj yazip yokolan insanlar oluyor. Sürekli basligi kullanan arkadaslar sürekli devamliligi olan üyeler arasinda video paylasimi yapilmasi kararini aldik. Bu tür istekler icin de lütfen özel mesaj bölümünü kullanin.

Baslangic ve biraz daha ilerisi icin you tube da videolar mevcut. Ayni videolari vdownload.eu adresinden de indirebilirsiniz.

Son düzenleme: 14 Mayıs 2014
    daisyishere, Kazen ve cagla67 bunu beğendi.
  2. 9 Ekim 2009
  3. citol

citol Edward&Citol Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    ayrıca dans edergibi
    step yapar gibi
    eglenceli

4. 9 Ekim 2009
  5. citol

citol Edward&Citol Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    bir çok videosu var
    bunları isimleri ve açıklaması ile ekliyorum
    alıntıdır

fast mile serisi 1-4 millik program) daha hızlı adımlı yürüyüş ve hızlı kilo vermeye yönelik bir seri duruma göre istenen milden başlanabilir.

3 mil olanı vücudu baya calıştırıyor ve Leslie nin dediğine göre 1 -2 haftada sonucları görmeye başlıyormuşuz
    expres seri 1 den 4 mile
    kadar bu serinin farklılığı egzersizlerde resistand band denen pilates lastiği kullanılıyor olması yürüyüş sırasında üst bölge kol ve vücut kaslarını çalıştırıyorlar ben fast mile den ertesi gün expres 3 milini yapıyorum lastik olarak çarşıdan uzun ve kalın lastik aldım aynı işi görüyor kısacası bu egzersiz diğerine göre aşırı hızlı değil ama lastikli çalışıldığı için kardiyo yerine geciyor ve vucudu zorluyor

4 Really Big MiLES oldukça tempolu ve hızlı bir yürüyüş aralarda bol bol koşuluyor kilo kaybı ve yağ yakımı için iyi bir secenek bir de videoda Leslinin kızını da görebilirsiniz oda yürüyüşleri yapıyor annesiyle:))

walk the walk 1 ve 2 mil olan diğerlerine göre daha yavaş akşam saatlerinde yapılacak hafif ve etkili bir program ben bunuda akşam yatmadan yapıyorum özellikle yemeklerden sonra iyi oluyor

walk away your waistline 3 mil yürüyüş bel ve cevresini inceltemeye yarayan bir program bele bağlanan bir tür lastik kullanılıyor ayrıca kol kasları da iyi çalışıyor.

3 mile weight loss walk kilo kaybı için 3 millik yürüyüş hafiften başlayıp tempo hızlanıyor 2.milinde diğer yürüşçülerden mary kay hareketleri yaptırıyor en hızlı bölümü 2.mil kilo vermek isteyenler,bu yürüyüşü yapabilirler.

5 mile fat burning walk 5 mil yağ yakıcı yürüyüş tempolu hızlı yürüyüşler ve millerin sonlarına doğru jogging(hafif koşu) yapılıyor başka bir mile gelindiğinde tempo hafifliyor,millerin sonuna doğru yine hzılanıyor. metabolizmayı hzılandırıp yağ yakmakta büyük fayda sağlayan bir yürüyüş herhangi bir ekipman kullanılmıyor.

5 mile slim down 5 gün boyunca vücudun farklı bölgelerini çalıştıran 1 millik yürüyüşler yapılıyor her gün 1 mil yapılıyor.

5 mil advanced walk 5 mil boyunca farklı millerde,ağırlık,bele bağlanan lastik,pilates lastiği kullanılarak yapılan tempolu ve hızlı adımlı yürüyüş.

1 mile jog 1 mil boyunca hafif koşu yapılıyor.

Heart Healthy Walk kalp sağlığını korumak ve kalbi güçlendirmek için yapılan düzenli hafif tempolu yürüyüş

[COLOR="DarkRe[COLOR="DarkRed"]
    d"]Exercise Tv 1-2-3 mile
    ilk mil hafif yürüyüş diğer millerde tempolu ve hızlı yürüyüşler var kalp sağlığının korunması da amaçlanıyor kol hareketleri fazla ayrıca dizlerin karna doğru cekildiği hareketler yoğunlukta olduğundan bacak bel ve kenarları iyi çalışıyor.

Walk off 10 Pounds 3 millik 4-5 kg verdirmeyi amaçlayan tempolu aerobik tarzı yürüyüş

Britanny Ulrich walk Now 2 mil tempolu ve hızlı yürüyüş burdaki videoda Leslie sansone yok onun yerine başka bir kız var. genc kız ve erkeklerin bulunduğu bir toplulukta dinamik eğlenceli yürüyüşler yapılıyor

leslie sansone shortcuts and absüst beden ve alt bedenin güçlenmesini sıkılaşmasını sağlayan yer hareketleri yapılıyor.

walk firm leslie sansonun önce yürüyüş ardından resistance band denen lastikle sıkılaşma egzersizleri yaptırdığı bir program...

leslie sansone walk away your pounds abs 1-2-3 mile
    bele bağlanan lastik yardımıyla kol,bel bölgelerinin güçlenmesi ve sıkılaşması sağlanıyor 1.mil hafif tempolu, 2 ve 3. mil hızlı tempolu gelişmiş yürüyüş tarzında.

Leslie Sansone Women's Walk 2 mil yürüyüş ilk mil hafif 2. mil tempolu geçiyor sonrada tüm vücudu kapsayan güçlendirici ve sıkılaştırıcı yer hareketleri yapılıyor.süresi 1 saat.
    [/COLOR][/COLOR]

Son düzenleme: 9 Ekim 2009
    daisyishere bunu beğendi.
  6. 9 Ekim 2009
  7. BEYZUS

BEYZUS Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    Çok faydalı olduğuna eminim canım.

Yalnız faydasını görmek için yapmak gerekiyor değilmi......Hayır sadece okuyorum bu konudaki bilgileri baktım bende bir fark yok....:roflol::roflol:kafamçokkarıştı

Şaka bir yana çok faydasını gören arkadaşlarımız var.Hareketi arttırmadan zayıflamak yalan oluyor ama;doğru hareketler nedir onlarıda buradan öğreneceğiz.....
    Topiğin hayırlı olsun tatlım.....
    a.s.a.s.a.s.

8. 9 Ekim 2009
  9. yagmurgozlu

yagmurgozlu 24.12.2012...108.2.. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunu indiremedim

10. 9 Ekim 2009