lgin bir durum

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve isranz tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

2 Kasım 2009
    Konu Sahibi : isranz
  1. isranz

isranz eylül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gunaydın arkadaşlar başıma gelen olayı sızle paylaşmak ıstetdım.ben ayın 25 ınde adet olmalıydım adetlerım duzenlı olmadı bu ay oluruna bırakmıştık.cuma gunune kadar bekledım dr gıttım rahım kalınlaşmış ama kese yok bı tanede olgun yumurtan var dedı kı zamana gore olmamamlı.test yap dedı evde ıdrar testı yaptım hemen 2, cızgı cıktı akşam ve sabah muhtelıf zamanlarda 3 test yaptım hepsı cıktı.cumartesı kan testı yaptırıdım negatıf.testlerden mı KAYNAKLANIYOR DEDIM VE BIKAC FARKLI MARKA TESET ALIP BUGUNA KADAR BELLI ARALIKLARLA YAPTIM VE SON YAPTIKLARIMDA ARTIK HIC BEKLEMEDEN KIPKIRMIZI cıktılar gebelık belırtılerı yaşıyorum adet olmadım ama kan testı negatıfkı kan testının kesın oldugunu bılıyorum ....dr umda cok sasırmış durumda bakalım hayırlısı..

2. 2 Kasım 2009
  3. Allegra

Allegra Rüya'm gerçek oldu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Çok enteresan bi durum valla... Senin bebiş şakacı olacak anlaşılan kaydirigubbakcemile3
    Hayırlısı canım.

4. 2 Kasım 2009
  5. isranz

isranz eylül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı inş ama bılemıyorumkı yanı kan testı dogru olmalı bazen lh yukselmesı ıle de bu olabılrı ama ben cok test yaptım hıc cıft cızgıyı gormemıştım hemde bole net

6. 2 Kasım 2009
  7. EU3

EU3 Guest

Kan tahlilini tekrarla ham,ile olabilirsin

8. 2 Kasım 2009
  9. isranz

isranz eylül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada bı ay once dr kıst var dedı dogum kontrol hapı verdi ben kullanmadım dagılır dıe oda tamamen yok olmuş.

10. 2 Kasım 2009
  11. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Geç döllenmeden kaynaklı bir durum olabilir.ama kanda çıkmayıp idrarda çıkması çok garip. Normalde kanda daha çabuk belli olur. Tekrar doktora gittin mi? düşük vs. bi durum yok değil mi?

12. 2 Kasım 2009
  13. isranz

isranz eylül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım duşuk olsa kanda cıkardı duşukte olsa bı ıhtımal testın yapıldıgı labaratuvarda bı sorun olabılır yada gercekten bı sorun olmaz ama gercekten evde bı test koleksıyonum oldu ve beklemeden arka arkaya yapıyorum ve anında kıpkırmızı cıkıyor dr testı haftaya tekrarlamamı ıstedı ben ona ıdrar testı pozıtıf dedgımde kan testıne bıle gerek yok demıştı ama oda cok sasırdı

14. 2 Kasım 2009
  15. isranz

isranz eylül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu araa adet gunum 8 gun gectı ve goguslerım sısımedı ama bazen yara varmış gıbı acıyor karnım bazen sııso bazen normal ve ıcınde bısey varmışta atıomuş gıbı oluyor cok sınırlıyım herha bırını bogma durumundayım.mıdem bulanıyor ve karnım agrıyor.bunlarda yasadıklarım..

16. 2 Kasım 2009
  17. Allegra

Allegra Rüya'm gerçek oldu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bence sen kesin hamilesin canım. kan testini tekrarlasan başka bi yerde?

18. 2 Kasım 2009
  19. ayse_73

ayse_73 tamara Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım malesef bende senin gibi bi durum yaşıyorum şimdi benimde adetim 10 gün geçti evde test yaptım çıktı ben 6 ay öncede dış gebelik geçirdiyim için kandad baktırdım değerlere ve negaif çıktı sonra ultrasona girdim rahim kalınlaşmış ve çatlamak üzere bi tane yumurtam vardı doktorda bekliyelim dedi bende bütün gebelik belirtilerini yaşıyorum adette olmadım hiç adet belirtiside yok hafatay tekrar test yapacam işalalh ikimiz içinde hayırlısı olur