liki srasnda yanma!yardm ltfen..

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ela2008 tarafından 8 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ela2008
  1. ela2008

ela2008 hoşgeldiniz miniklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    4 aylık evliyim.Evlendikten hemen sonra doktora gidip bütün tetkikleri yaptırdım ve sadece smear testimde enfeksiyon çıktığını söyleyip antibiyotik ve neopenotran fitil verdi ve kullandım.Ayrıca doğum kontrol hapı kullanmamda bir sakınca olmadığını söyleyip yasmin verdi.Fakat ilk başlarda yeni evli olmamdan kaynaklandığını sandığım ve zamanla geçeceğini düşündüğüm ilişki sırasında meydana gelen sızlama ve yanma halen devam ediyor.Bu doğal mı?Enfeksiyon geçmemiş ve buna neden oluyor olabilir mi?Yardımcı olursanız çok sevinirim.Lütfen birileri beni aydınlatabilir mi?

2. 8 Temmuz 2008
  3. alhan

alhan dünyama hoşgeldin meleğim Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    öncelıkle gecmıs olsun canım enfeksıyonda etkı eder elbette ama bence evlılıgının ilk aylarında oldugu ıcın yanma hıssedıyosun.ben 1 yıllık evlıyım halen bende hıssedıyorum o yanmayı hatta sonrasında bıle yanma oluyo bır vakıt...doktorum zamanla gecer dedı sabredecegız baska caresı yok sanırım..

4. 8 Temmuz 2008
  5. belinay66

belinay66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meraba canım nasılsınız sorular ben de yardımcı olusunuz

6. 8 Temmuz 2008
  7. alhan

alhan dünyama hoşgeldin meleğim Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    pardom canım anlayamadım senındemı sorunun var bu konuyla ılgılı:uhm:

8. 9 Temmuz 2008
  9. ela2008

ela2008 hoşgeldiniz miniklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    alhan çok teşekkür ederim ilgin için.içimi biraz rahatladı sayende, insan tecrübesiz olunca ve kimseyle de paylaşamayınca kötü oluyor gerçekten.sen hangi korunma yöntemini seçtin?doktor tavsiyesiyle aldığım halde hala korkuyorum doğum kontrol hapından.yumurtalıklar tembelleşip hamileliği zorlaştırdığı söyleniyor diye.

10. 20 Temmuz 2008
  11. hero

hero Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bence yanma gecmıyorsa tekrer doktora gıtmen gerekır yıne enfeksıyon yada mantar olabılır evlılıgın ılk sıralarında cok oluyor bu ben olmadım ama etrefımda yenı evlendıkten sonra bu sıkayetlerden gıden cok tanıdıklarım var[​IMG]

12. 20 Temmuz 2008
  13. ozkan-bilgen

ozkan-bilgen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende 11 aylık evlıyım ilk 5-6 ay benımde yanmam oldu idrara çıkarkende tekrarladı buna sanırım balayı sistiti sana tavsıyem ilişki sonrasi idrarını yap faydalı oluyor

14. 8 Eylül 2009
  15. suedaboun

suedaboun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende aynı yanma ve ağrı olayından muzdaribim ilişki esnasında. o yuzden doktor neopenotram ovul verdi yani fitil. kullanıcam

16. 9 Eylül 2009
  17. etnaderin

etnaderin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 3aylık evliyim aynı yanma iliski sonrasinda bende de oluyor .gecen ay mantar tedavisi gordum . doktorumla konustugumda mantardan olabilecegini soylemisti . Ayrica iliskiyi cok zor gerceklestirebiliyoruz ben kendimi cok kasıyordum ve cok agrım oluyordu bundan dolayı da yanma oluyordu. son zamanlarda bu sorunum hafifledi sanırım ustesinden geliyorum yavaş yavaş.mantar da azalmis durumda. yalnız degismeyen tek bir sey var eger esim icime bosaliyorsa ilişki bittikten sonra nerdeyse butun gun boyunca yanmam oluyor.acaba bu neden olur bir bilen deneyimleyen var mı?

18. 11 Eylül 2009
  19. suedaboun

suedaboun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    neden kondom falan kullanmıo esın? sen mı korunuosun belkı alerjık falandır ya da mıkropludur seyı... bana dr oyle demıstı...