Limon diyeti çok iddalı ??

Konusu 'Güncel Diyet Haberleri' forumundadır ve nymphe tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : nymphe
  1. nymphe

nymphe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Hiçbirimiz diyet yapmaktan hoşlanmıyoruz ama hepimiz zayıf olmak istiyoruz. Ben de tıpkı sizler gibiyim, sizlerden tek farkım, muhteşem bir fiziğim olması
    - Diyetisyen Zarif Gürbüzyan
    Biliyorum hepiniz hamburgerlere bu kadar düşkün olmama ve günde 3 öğün yememe rağmen nasıl bu kadar iri ve diri bir vücuda sahip olduğumu merak ediyorsunuz. Israrlara ve gelen maillere karşı koyamıyorum, artık ben de sırrımı size açıklayacağım; limon diyeti…
    Limon diyetinde yapmanız gereken her yemekten önce bir adet limonu sıkıp içmek. Daha sonra iki adet limonu da sıkıp, kilolu ve yağlı bulduğunuz bölgelerinize süreceksiniz. Böylece limon hem içerden, hem de dışarıdan yağlarınızı yakmaya başlayacak!
    Bu arada, aklınızda bulunsun, limon diyetini uygularken kesinlikle banyo yapmayacaksınız. Diyet süresince limon vücudunuzda sürdüğünüz yerlerde kalacak. Böylece siz uyurken, hatta otururken bile yağlarınız yanmaya devam edecek.
    İşte benim sırrım bu, siz de benimki gibi harika bir vücuda sahip olmak istiyorsanız, limon diyetini deneyin. Hepiniz kaçar kilo zayıfladığınızı benimle paylaşmayı unutmayın sakın.
    Sağlıklı ve fit günler.

yarın başlıyorum hem limondan zarar gelmez heralde ??

2. 7 Ağustos 2010
  3. Masalimgercekoldu

Masalimgercekoldu Kızım, en büyük şansım Üye

Beğenildi:
    6.256
    Ödül Puanları:
    238
    Diyetten çok sayın GÜRBÜZYAN'ın o iri (ne alakaysa? ), diri ve muhteşem fiziğini merak ettim.
    Suna Dumankaya'da süper zayıflatıcı bilmemneler verir dururdu, hanımın arkasından dokunsan top gibi maşallah 2 sokak yuvarlanacak fiziği vardı..

Limon konusunda kararsızım.Delici etkisi var sonuçta, 3 öğün birer limon sıkıp içmek-hem de yemek öncesi aç karnına- sanki mideyi yada hassas mideleri negatif etkiler diye düşünüyorum.

4. 7 Ağustos 2010
  5. Nil16

Nil16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    limon diyeti ne kadar süre
    uygulanacak

6. 7 Ağustos 2010
  7. nymphe

nymphe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hahaha :KK70:
    evet zarif gürbüzyan dikkat etmemiştim :KK70:
    doğru aslında asit rahatsız edebilir mideyi ama azar azar çokda etkiler mi acaba tabi hassas olanlar denemesin bencede

8. 7 Ağustos 2010
  9. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    dikkat şekici ama çok şaçma!
    bir kere limonun yağ yakma özelliği yok!
    bunu yazan resmen dalga geçmiş birde banyı yapmayacakmışız dahi canım git işineeee!
    dans edeceksin, spor yapacaksın, terleyeceksin .... terlemeden kilo veremezsin ki! kendini kandırma bacım
    bir küvete kilomu sık gir içine bari zemuszemus tamamen temzilenirsin ... ıy ne iğrenç bir düşünce.....

10. 7 Ağustos 2010
  11. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Bencede helede şu yaz günlerinde limonlu limonlu kokar be insan..sempatiksalakcinni
    Zatn 1 gün duş almasm başlıyrm kokmayasempatiksalakcinni

12. 7 Ağustos 2010
  13. nymphe

nymphe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ayy yok heralde banyo yapmayın limonla yatın demiyorum bende dikkatimi çekti yazdım canım benim yazım değil ki bu

14. 7 Ağustos 2010
  15. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Cnm biz zatn yorumları sana yapmıyoruz ki.

16. 7 Ağustos 2010
  17. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl oluyomuş o bi defa limon mideye çok zararlı doktorlar suyla karıştırıp bile içmeyi sakıncalı bulurken sade nasıl izin verilir ki hem midede asit çok fazla vbe limon olmaz yani çok zararlı bence kaç kişi var bu yüzden ülser olan:umursamaz:

18. 7 Ağustos 2010
  19. nymphe

nymphe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    doğrudur.. ben googlea zarif gürbüzyan yazdım hiçbirşey çıkmadı acaba uydurma haber mi ki bu