Limon Ve Tuzla Vücud Peelingi Olur mu?

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve sibi tarafından 24 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : sibi
  1. sibi

sibi aŞkBöCeğimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben vücuduma ne peelingi yaptıysam faydası olmadı hala pürüzlü. bi çok ürünüde denemiştim ama oda olmadı ve geçenlerde duydum vücuda limon dilimlerinin üzerine tuz konularak peeling yapılabilirmiş sizce ne kadar etkili olur veya yapan bilen varmı? kızlar ben daha önce limonu yüzüme sürmüştüm sivilcelerim için ama çok kötü yaktı o yüzden vücuduma yapmayı korkuyorum :uhm:

2. 24 Ağustos 2007
  3. BuseEsra

BuseEsra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Quick Manicure diye bi ürün var, ölü deniz tuzu ve yağ içerior ama bana sorarsan içinde limon da vardır onun, neyse işte o ürün normalde manikür - pedikür için, ben açık ayakkabı giyeceğim zaman kullanıorum ve ayaklarım çok güzel görünüyor, belki sen de peeling yapmak istediğin bölgde deneyebilirsin..

Ürünün Firma Adresi şutarafagitti

Satıldığı Bikaç Yer:

evzane.com
    Gamze ec.
    Farmasağlık

4. 15 Ekim 2007
  5. sxuxrmeli_kxixz

sxuxrmeli_kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    limon olan herşeyde varım:))))) bnm cildime iyi gelen başka bişey olmadı limondan hariç.sivilcelerime,çatlaklarıma,tırnaklarıma,saçlarımın ışıltılı görünmesi için falan filan.dahada sayabilirim inanın çok yararlı.hergün sabah bir bardak ılık suyun içine katıp içiyorum birde insanı rahtlatıyor. limon bnm en büyük silahım güzellik yolunda:))))))))))))))))))

6. 15 Ekim 2007
  7. Sweet November

Sweet November Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sürmeli kız bnm vücudumda çok çatlak war we onları bi türlü yok edemiorm.sen limonu nası kullanıosun çatlaklar için?söleiwersende bende şu illetten sonunda kurtulabilsem:)

8. 18 Ekim 2007
  9. sxuxrmeli_kxixz

sxuxrmeli_kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    cnm öle %100 gecmıyo ama daha fazla olmasını önluyo ve olan catlakları bı nebze olsun azaltıyor.kese yap her banyo yapısında.kayısı yagı sür yada limonla ov masaj yap catlak olan bölgenı.bol bol su iç yürüyüs yap

10. 18 Ekim 2007
  11. Sweet November

Sweet November Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekküer ederim ederim canım cevabın için:)

12. 18 Ekim 2007
  13. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    ponza taşı da peeling icin etkili denemiş biri olarak söylüyorum. bacaklarımdaki batık problemi icin kullanmaya başladım. gözle görülür bir düzelme var annem bile fark etti

14. 19 Ekim 2007
  15. coyness

coyness depresif kişilik Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bacakların ıcın ponza tasını mı kullandın, lımon tuz mu?:uhm: anlayamadım sımdı. benim de çok batık problemım var. yani nasıl anlatsam kıllar gözükuyorlar normal alıncak sekılde ama 4-5 mm deri altında ıgneyle cıkarıyorum öyle alıyorum. senın de mı bu sekılde idi?

16. 1 Kasım 2007
  17. sabahlarxixn_sultanxix

sabahlarxixn_sultanxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben vücut peelingi niyetine deniz tuzu kullanıyorum. deniz tuzunu sürüp ovuyorum her yeri. sonra güzelce yıkayıp bi nemlendirici sürüyorum yumuşacık oluyor :))

18. 1 Kasım 2007
  19. *thalia*

*thalia* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    peeling in etkisi kısa sürüyor bende.yapıyorum ertesi gün eski halime dönüyorum.sönmüş balon gibi