limonun mucizesi

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve pisipapatya tarafından 1 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1 Şubat 2009
    Konu Sahibi : pisipapatya
  1. pisipapatya

pisipapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar bnde aranıza yeni katıldım.limonun faydasını size bildirmek istedim.ilk önce bacaklarınızı epilatörle alıosunuz.bu işlemi banyoda yapın.we önceden limonu bi kaba sıkın.bacaklarınızı aldıktan snra çeşmeyi açın we limonun suyunu aldıqınız yerlere sürün çq yakıcak ama deqicek.snra sıkn dişinizi we dayanamadqnz an sürdüqünüz yerleri soquk suyla yıkayın.qerçekten çq işe yarıo.limon tüyün kökünü yakıomuş.denizdeyken 3-4hafta boyunca bacaklarımı almadım.qerçekten mucize bişe.eqer yakar die korkarsanız we cesaret edemezseniz.awonun tüy azaltmaya yardımcı losyonuyla limon suyunu karıştırabilirsiniz.bu biraz dha az yakıcaktır.bn çq memnun kaldım.sizde mutlaka deneyin.iyi paylaşımlar.tüysüz qünler dilerim....:teytey:

2. 1 Şubat 2009
  3. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
  4. 1 Şubat 2009
  5. pisipapatya

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    bn teşekkür ederim canm.mutlaka denicem.peki bu nane çayını sürüyomuyuz içiyomuyuz.yqsa limon,tuz we nane çayını karıştırıpmı sürüyoruz.bunuda açıklarsan sewinirim.sewqiyle kal....

6. 1 Şubat 2009
  7. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    önce limon,sonra tuz sürülüyor.ama kurudukça tekrarlanması gerekiyordu ve 3 gün su değdirilmiyordu sanırım.linkte ayrıntılı anlatımı vardır yanlış söylemiş olmiym ben.nane çayı da içiliyor canım.başarılar sana tüy savaşında:lepi:

8. 1 Şubat 2009
  9. pisipapatya

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    walla canm bn denedim bnde işe yaradı çq memnun kalanlar war.herkste deqişik sonuçlar qösterebilir.bn paylaşmak istedim.bide tala karınca yumurtası yaqı war bide onu dene bakalım.bn dha denemedm.limonu da 1 yıldan beri kullanıom.tüylerimi aldıktan snra azar azar çıkınca hep yaptım.azaldı.sabır qerektiren bi iş.tüysüz qüzel qünler snle ossun...:d

10. 2 Şubat 2009
  11. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    paylasimin icin tskler canim cok tüylü biri olarak denemekde fayda var diyorum...........

12. 2 Şubat 2009
  13. gecekondu

gecekondu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bu sadece agda için mi geçerli ben jilet ile temizleniyorumda bi faydası olurmu şimdiden teşekkürlerCADIARZU

14. 2 Şubat 2009
  15. pisipapatya

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    nedemek canm sizlere bi faydam olucaksa ne mutlu bna.sonucu bna bildirirsen memnun olurum.tüysüz qünler sennle ossun.sewqiyle kal....

16. 2 Şubat 2009
  17. pisipapatya

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    bi faydası olucaqnı zannetmiyorum.çnkü jilet tüyleri kökünden almıo.bide çk fazla çıkartıo.ama epilatör yada aqda yaparsan faydasını qörebilirsin.sewqiyle kal.

18. 2 Şubat 2009
  19. curious

curious Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben de deniycem bu yöntemi çok saolun ama bişey sorucam limonu ve tuzu sürdükten sonra ne kadar bekletmek gerekir hemen yıkarsak etkisini kaybedermi acaba yıkamadan da olmaz :))