Lipgloss tavsiyesi olan

Konusu 'Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)' forumundadır ve hbb tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : hbb
  1. hbb

hbb Guest

arkadaşlar mrb kullandığınız ve memnunkaldığınız lipglossları fiyatlarıyla beraber yazabilir misiniz?kaydirigubbakcemile5

2. 24 Aralık 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ben çok gloss kullanamıyorum malesef :çok üzgünüm:

ama inglot ve clinique in glosslarını kesinlikle tavsiye ederim. yapış yapış değiller + kalıcılar.

inglot 20-25 gibi, clinique in de 30 küsür olması lazım. :lepi:

4. 24 Aralık 2008
  5. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    canım ben golden rose multicolor diamonds serisinden 5 ve 13 no kullanıyorum özellikle 5 numara süper altın gibi parlıyor tavsiye ederim. fiyatı da uygun 8-9 ytl civarı

6. 24 Aralık 2008
  7. hbb

hbb Guest

cnm teşekkür ederim ayrıca dün senin tavdiyelerine göre
    clinique nemlendirici ve estee fondoten aldım çok güselmiş kullandım hemen:)

8. 24 Aralık 2008
  9. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ben arkadaslarin cok cok israri ile Lancome Juicy Tubes aldim, ama o da yapis yapis...

en cok sevdigim Body Shop`dan aldigim lipglosslar, tavsiye ederim, turkiyede fiyatlar nasil bilmiyorum, ama bosy shop uygundur digerlerine göre..

10. 24 Aralık 2008
  11. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım kullandığım glosslar genellikle kalıcı değil

eğer beklentilerin kalıcılık yönündeyse benimkileri deneme

ama renk ve dudaktaki duruşları bakımından memnunum

Loreal Glam Shine Crystal gloss 6 saat kalıcılık va'dediyor ama kalıcılığı o kadar değil daha az bir de dolgunlaştırıcı özelliği varmış ben bilmeden aldım kullandım benim dudaklarımda çok abartılı durdu eğer dudakların iri ve dolgunsa dikkat et

bende 305 numarası var ışıltısından ve duruşundan memnundum ama dediğim gibi abartılı durdu bende.fiyatı da eğer yanlış hatırlamıyosam 23-24 lira arası bir şeydi

Max Factor silk gloss bu glossun da parlaklığı ve sedefleri çok güzel fiyatını bilmiyorum çünkü allığın yanında hediye edilmişti

cecile double impact çift taraflı ruj bunun da kalıclığı pek yok ama iki birbirine yakın renkle çok güzel bir ton elde ediyorsun içift taraflı olduğu için iki ayrı renk var ben bayramdan önce 15 liraya almıştım

Son düzenleme: 24 Aralık 2008
  12. 24 Aralık 2008
  13. hbb

hbb Guest

arkadaşlar bugün max factor almak için gittim ama nasıl olduysa satıcı kız sayesinde flormar aldım geldim:KK70: denedim güsl ama çok kalıcı değil gibi

14. 24 Aralık 2008
  15. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben ucuz pahalı her marka ürüne saldırdığım için geçenlerde flormarın gloss unu aldım. bayıldımmmmmmmmmm. nars ın bi rengi vardı almayı düşünüyodum aynı ton tuttu resmen üstelik yapış yapış değil ve inanılmaz doğal. 10 milyon muydu neydi zaten bende maymunluk yaptım iki tane daha aldım. sanki tükencek gibi -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- ben lorealin glosslarını sevmiyorum yapış yapış ve dudaklarımda pütür pütür duruyo:eek:klava: clinique çok tatlı ve hafif duruyor onu seviyorum bide bodyshopun da güzel ben seviyorum.kaydirigubbakcemile5 bide tesadüfen keşfettiğim ve mutlaka makyaj çantamda olan cecilin 3D effect glossları var sanki kolojenli ruj sürmüş gibi oluyor. eksilince hemen alıyorum.lancome juicy tubes de aynı golden rose gibi geldi bana böle yapış yapış sevmedim sanki dudaklarımın çizgilerinde birikiyor

Son düzenleme: 24 Aralık 2008
  16. 25 Aralık 2008
  17. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Avon color trend read my lips çok güzel ben kullanıyorum fiyatı 6 ytl indirimli fiyatına alırsan 4 küsür

18. 25 Aralık 2008
  19. JiGSaW

JiGSaW Tell me more =)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Dior addict, Bourjois 4d, the body shop ve lancome jucy tubes kullanıyorumşakkıdı jucy tubes u çok hevesle almıştım ama pek memnun değilim yapış yapış geliyor :bbo: ama dior addict i tek geçerim :asigim:

hopp fiyatları yazmayı unutmuşumm :) dior u macaristandan almıştım 17 forint e ne kadara denk geliyor bilmiyorum.. bourjois i 30 gibi bir şeye almış olmalıyım.. the body shop glosslarım makyaj çantası-krem vs. gibi limited edition hediye paketleri içine dahil olanlardan tek satılmıyor o yüzden fiyat belirtemiyorum.. jucy tubes u fil tarihinde strawberry den 27 ytl ye almıştım..

Son düzenleme: 25 Aralık 2008