Lipolite ile Selülit Giderme

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve Elif tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

  21 Nisan 2009
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  24.644
  Beğenildi:
  5.180
  Ödül Puanları:
  438
  Vücuttaki istenmeyen yağlara ve sellülite karşı, yeni bir tedavi yöntemidir . VelaSmooth tedavisinin mezoterapi ile birlikte kombine edilerek uygulanmasıdır.
  Lipolite güvenilir bir şekilde, ameliyatsız olarak sellülit ve vücuttaki istenmeyen yağları, bölgesel olarak ortadan kaldırmak için uygulanır. Bir iyileşme süreci yoktur. Uygulamadan hemen sonra hastalar günlük hayatlarına devam edebilir.


  [​IMG]


  Lipolite, bacaklardaki selülitleri; gıdı, kol ve karın bölgelerindeki yağlanmaları ve deri sarkmalarını gideren etkili ve uzun ömürlü yöntemlerden birisidir. Ancak dis etkenlerden ve yaşlanma süreci devam ettiğinden yakınmalar 2-3 sene içinde kısmen tekrar oluşabilir. Bu taktirde tedaviyi tekrarlamak gerekebilir. Mezoterapi yöntemi ile cilde yapılan mikroenjeksiyonlar yağların dolaşıma katılmasını sağlarken, VelaSmooth vakumlama sistemi, infrared lazer ışınları ve radyo dalgaları ile cilt ve cilt altını sıkılaştırıp ona tekrar elastik bir görünüm verir. Bu sayede selülitlerden kaynaklanan portakal kabuğu görünümü ortadan kalkar, bölgesel incelme olur ve dokularda sıkılaşma ile beraber genç ve güzel bir görünüm gelir. Lipolite bölgesel incelme ve selülit tedavisinde çok etkin bir yöntemdir. Lipolite bir Liposuction (Yağ emme) yöntemi gibi belirli bir iyileşme süreci gerektiren cerrahi müdahaleleri tercih etmeyen hastalara sunulan etkili ve güvenli bir alternatiftir. Velasmooth uygulaması esnasında Radyo dalgalarının neden olduğu hafif bir yanma hissi olabilir. Yapılan iğnelere bağlı olarak daha sonra enjekte edilen bölgede 1-2 gün sürebilen hafif bir şişlik ve kızarma/morarma bazen görülebilir.
  » LIPOLITE İLE SELÜLİT TEDAVİSİ NASIL UYGULANIR? KAÇ SEANS GEREKİR ?
  Toplam 8-10 seans gerekebilir. Seanslar 30-45 dakika sürer. Enjeksiyonlar haftada bir defa tekrarlanır ve haftada 2 defa uygulanan Velasmooth seansları ile kombine edilir. Uygulamadan hemen sonra günlük yaşamınıza dönebilirsiniz . Selülit ve yağlanmanın derecesine göre seans sayısı, mezoterapi ilacı ve ilacın konsantrasyonu kişiye özel uzman doktorumuz tarafından belirlenir. Uygun diyet ve sporla tedavinin paralel yürütülmesi halinde alınacak sonuçlar çok daha belirgin ve başarılı olacaktır. Kısa süre içinde selülitlerden kaynaklanan cildin portakal kabuğu görünümü ortadan kalkacak veya çok azalacak ve vücutta gözle görülür incelmeler olacaktır.