Liposuction yaptıran mutlaka yazsın?

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve zerdeniz tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

9 Şubat 2010
    Konu Sahibi : zerdeniz
  1. zerdeniz

zerdeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar basenlerimden bıktım artık bunun tek kurtuluşu ameliyat olmaktan geçiyo kanısna vardım. ama bana bu konuda yardım edecek arkadalar arıyorum kime gideyim memnun kalanlar mutlaka yazsın ...

2. 10 Şubat 2010
  3. sevdes

sevdes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    eevt en etkılı yol lıposuctıon ben gecen sene hazıran da yaptırdım çok memnunum o cıkıntılar yok benım doktorum trabzonda su an ankarada serdar öztürk varmıs o da çok ıyıymıs dogumdan sonra bacak gerdırme yı ona yaptırıcam

4. 15 Şubat 2010
  5. hatun23

hatun23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben tuğrul turana oldum, istanbul hattat hastanesinde, çok memnunum,tavsiye ederim

6. 17 Şubat 2010
  7. anotolya

anotolya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım serdar hocanın adını duydum liposakşın yaptırdınızmı bir cevap verirseniz sevinirim bende serdar hocayı düşünüyorum burda da olumsuz eleştiriler okudum bu konu hakkında... selamlar

8. 17 Şubat 2010
  9. Figosans

Figosans Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili zerdeniz
    bende 2 hafta önce liposuction yaptırdım. şimdi neden daha önce yaptırmamışım diye hayıflanıyorum. ince bi vücudum olmasına rağmen, diyet ve sporla erimeyen basenlerim vardı ve çıkıntı şeklinde, popom dikdörtgen görünüyodu resmen. yeni küçük bir kitle ama inanılmaz görüntüyü bozuyodu. şimdi gittiler!!! ben bile inanamıyorum hala. üstelik ne ağrı ne sızı.. morluklar geçmeye başladı bile. bu hafta da lpg ye başlıycam. hiç düşünme hemen yaptır. o tuhaf çıkıntılarla yaşadığımız günlere yazık valla.... bende ankarada oldum. gürcan aslan a.. ank. hast plastik cerrahi şefi. memnun kaldım.. kolay gelsin. inşallah dilediğin gibi olsun.

10. 18 Şubat 2010
  11. sevdes

sevdes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    serdar hoca hkdamı olumsuz elestrıler duydun anlamadım tam olarak ,ben ona yaptırmadım ama yaptıran kısıyle gorustum çok memnun kaldıgını belırttı amelıyattan sonra bı daha gorusmedık ama cok tıtız calıstıgını bacak basen bel yaklasık 4 saat surdugunu soyledı,
    bende dogumdan sonra iç bacak yaptırcam serdar beye ınsallah

12. 18 Şubat 2010
  13. denisko

denisko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslına bakarsanız operasyonlar birazda şans gibi geliyo bana ayn doktora ameliyat olan birçok kişi aynı fikirde olmuyo bu birazda hastanın ne istediğine bağlı bazı hastalar inanılmaz isteklerle çıkıyo doktorun karşısına bazıları ise olan bitenden memnun kalıyo ama herzaman şunu savunurum opersyondan sonra eski halini unutup yeni halini beğenmeyenlerin sayısı çok fazla ama zamanla alışılıyo. önce kendi içindeki psikolojik durumdan kendimizi kurtarmamız gerekir. mesela üniversiteden bi arkadaşım burnunu yaptırdı sonra doktoruyla mahkemelik oldu ben o doktorun hocasına yaptırmıştım gayet iyi durumdayım ikiside şu an ankarada belki binlerce ameliyat yapan insanlar ama arada çıkıyo böyle tuhaf durumlar. tabiki araştırmak gerekir iyi bi doktor bulmak gerekir fakat çok üzerinede düşünce sakınan göze çöp batar misali sonuçlarlada karşılaşabiliriz

14. 1 Mart 2010
  15. aysunyasar

aysunyasar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bende serdar öztürk e liposuction yaptırmaya karar verdim.4 martta olacağım kısmetse.Lütfen serdar beye ameliyat olanlar bilgi verebilir mi?

16. 2 Mart 2010
  17. cxz

cxz Guest

ya bende liposuction yaptırmak istiyorum ama işim dolayısıyla mardinden çıkamıyorum burda nerde yapabilirim bilgisi olan var mı?

18. 18 Mart 2010
  19. evinrusya

evinrusya :-) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yaptıran arkadaşlar uygulamanın fiyatı hakkında bilgi verebilirmisiniz lütfeeennn...