Lise aşkları hep can yakar mı?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Dream tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Dream
  1. Dream

Dream okeyin dörtlüsü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl anlatıcam bilmiyorum ama içimde ne varsa sizlerle paylaşıcam.lisede sessiz sakin kendihalinde bi çocuğa aşık olmuştum.o kadar mutluydum ki anlatmak mümkün deildi.ne var ki karşılıksızdı aşk'ım..
    arkadaşlarımın beni onunla tanıştırmaları,konuşmalarımız herşey aniden oluyodu.o sessiz çocuk nasılda dikkatimi çekmişti.böyle bi yıl geçtikten sonra yeni öğretim yılında karşıma çıkan o kişi resmen değişmişti o deildi.o sessiz sakin çocuk gitmiş 3 ayda evrim geçiren biri gelmişti.kızlara laf atan,arkadaşlarıyla bağırarak şakalaşan,hatta konuşmadığım arkadaşlarımdan birine çıkma teklifi edebilicek kadar adileşen biri olmuştu..şaşırmıştım.herşeye rağmen sevmeye devam etmiştim.ne var ki her günüm heranım ağlamakla geçiyodu..inanamıyodum yaşadıklarıma..
    bnde aşkını bitiren şey.bir gün arkadaşlarımdan birine benim ilişkime karışmasın diyene kadardı..
    ki öyle bişey yoktu.bnm asla tahamül edemediğim şeylerden biriydi.hiç bişi yapmadığım bi konuda yargısız infaz edilircesine yargılanmak..
    o anda ki nefretim inanın ki sevgimin önüne geçmişti.tenefüsü iple çekiyodum.
    tenefüs zili çaldığında ilk yaptığım sınıfımdan çıkıp direk onun yanına gitmek oldu.yanında kız arkadaşıda vardıı..
    nys ki haklı olduğum için koridorun ortasında bağırmaya başladım.etrafımız kalabalıklaşıyodu.en sonunda da "seni sevdim ama değmezmişsin" dedim ve çektim gittimm..
    o an o 1,5 yıllık aşkım bitti gitti..:KK43:
    o arkadaşlarına rezil oldu bnse acımı ıkıye katladım ama gururumu ezdirmedim.nys ki hergün aynı okulda olup yüzyüze olmamıza rağmen onu unuttum zorda olsa..
    o zmndan bu yana platonik sevmiyorum.hayatıma girmek isteyenlerede izin vermiyorum.çünkü korkuyorum.ne ypıcağımı şaşırdım gerçekten.
    belkide beni seven insana da şans vermeliyim.sizcede lise aşkı bu adar can yakar mı..

Son düzenleme: 22 Ağustos 2009
  2. 19 Ağustos 2009
  3. _NURUM_

_NURUM_ Guest

lise üniwersite hiç farketmez canım.aşk hep can yakar.tabi gerçek kişiyle olmadığı zaman. bak unuttum gitti diosunn.neden onun yüzünden hayatına kimseyi sokmamazlık yapıosunkii.biri öle die hepsi öle olacak die bişey yok.bi yerlerde seni çok mutlu edebilecek bi insan elbette wardır.sana değer weren birileri warsada hiç durma canımm. hayatını yaşamaya bakk güselimm:lepi:

4. 19 Ağustos 2009
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kişiliğin oturmayan birisine aşık olursan öyle cannını yakar

daha lisesin be guzelim ne işin olur aşklazemuszemus

üniversite bitene kadar hiç bulaşma:eek:

çektiğin acının yanında okulun da uzar gider:1ninca:

6. 19 Ağustos 2009
  7. Dream

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saol cnm.bnde öle düşünüyorum aslında :)

malesef öle oldu cnm.ama bn şuan lisede deilim.hatta üniv bile bitti.sadece bunu paylaşamk vede bnm gibi olan arkadaşlarım olursa dertleşmek istemiştim sadece.yinede tşkrler :)

8. 20 Ağustos 2009
  9. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    canım lise aşkları genelde platoniktir zaten
    heralde bu dönemlerde biraz dengesiz oluyoruz nerde imkansız varsa gönlümüzü ona kaptırıveriyoruz
    evet geneldede platonik olduğu için acı verir ama o aşların acısı bile farklıdır
    umarım acı yaşamayacağın karşılıklı aşklar bulursun

10. 20 Ağustos 2009
  11. Dream

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah cnm .iyi dileklerin için çok teşekkür ederim :)

12. 20 Ağustos 2009
  13. Jumblante

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    rica ederim güzel haberlerinide okurz inşallaha.s.

14. 20 Ağustos 2009
  15. Dream

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah cnm a.s.

16. 20 Ağustos 2009
  17. Poison

Poison tarçınlı kek =) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    öyle bi yakar ki belki de hayatın boyunca unutamadığın tek aşk olur a.s
    benim öyle tatsız bi tecrübem olmadı ama ben de platonik aşıktım ve aşkımla çok yakın arkadaştık. onda da bişeyler var olduğunu hissettiğim zamanlar oldu ama arkadaşlığımızın bozulmasından çok korktum ve hiçbi zaman cesaret veremedim ona.. zaten aşırı derecede utangaçtım:kedi: bi insan her gün gördüğü konuştuğu şakalaştığı birini her görüşünde elleri titrer yüzü kıpkırmızı olur mu? ben öyleydim:kedi: o platonik aşk bni öyle mutlu ediyordu ki bidaha yaşadığım hiçbişeyden o tadı alamadım.. hayatımda yaşadığım en saf en güzel duyguydu..
    şimdi tabi hiçbirimizde o saflık kalmadı.. hepimiz büyüdük.. ve kirlendi dünya..

18. 20 Ağustos 2009
  19. Jumblante

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    platonik aşkını çok güzel anlatmışsın
    evet benim içinde ayrı bi yeri vardır o platoniklerin çünkü ben hayal dünyamda yarattığım kişiye aşık olmuşumdur hiç bi kötü özelliği yoktur bunun
    vede genelde lise hayatında yaşanır bunlar o yüzdende unutulmazlar....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.