Lise ve üniversite yıllarında nasıl bir genç kızdınız

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve rosenoire tarafından 27 Nisan 2008 başlatılmıştır.

27 Nisan 2008
    Konu Sahibi : rosenoire
  1. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Lise ve üniversite yıllarında nasıl bir genç kızdınız .Uçarı mı ,derslerine çok bağlı biri mi , yoksa ortalama bir öğrenci mi? :kahve:

2. 27 Nisan 2008
  3. zeynep006

zeynep006 hoşgeldin yusufum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben uçarıydım fırlamanın önde gideni yani disiplin suçlarımın haddi hesabı yoktu . hocalar bana takıktı. derste kulağına çalınanlarla sınava girerdim eylülün en başarılı öğrencilerinden biriydim .

pskoloji hocamızın yaptığı ıq testinde çok zeki çıktığımda adam kafayı yiyecek gibi olmişidi hehehehe ahhh bee eski günlerrrr gene olsa gene haşarı olurum hahahaha

4. 27 Nisan 2008
  5. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    dört dörtlük bir öğrenciydim... çokta çalışkan...
    öyle herkesle muhabbet etmezdim. arkadaşlarımı iyi seçerdim. hiç kimseyle de aşırı samimi bir arkadaşlığım olmadı zaten hep araya bir az da olsa mesafe koyardım...

6. 27 Nisan 2008
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    gırgıra geyiğe ölmüş bir öğrenciydim..işim gücüm şamata yapmaktı..ve şamatalara katılmaktı..
    liseyi izmirde karşıyaka lisesinde okudum.acayip bir grubumuz vardı.karşıyakanın basketbol ve futbol maçlarını kaçırmaz,alsancakta karşıyaka atkılarıyla dolaşırdık..tatlicadiarzu
    üniversitede daha iyiydim.kocamın hayatımda olması biraz daha dinginlemişti beni.yine gırhır yapıyordum ama durmam gereken yeri daha iyi kestirirdim..
    şutarafagitti

8. 27 Nisan 2008
  9. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Ben lise yıllarında inek diye tabir edilen öğrencilerdendim ,hiç samimi arkadaşım yoktu ,varsa yoksa dersti benim için ,Bu nedenle zaten hiç erkek arkadaşımda olmadı .Aşırı ciddi bir tiptim ,oğlanlar benden korkardı sanırım pek de hoşlanmazlardı .Üniversite yıllarında biraz daha ılımlıydım eşimle tanışmam bu döneme denk geldi .Samimi kız arkadaşlarım vardı ,eski katılığım kalmamıştı ama zaten hemen evlenmiştim . Şimdi en pişman olduğum şey ,keşke okul yıllarının tadını çıkarsaydım keşke o kadar derslerine bağımlı bir tip olmasaydım .Genelde takdirle geçerdim ama insana kalan o güzel günler , takdir teşekkür bir faydası olmuyormuş .Şimdi görüştüğüm arkadaşlarım o zamanki benle şimdikini kıyaslayınca hayret ediyorlar .Çünkü şimdi çok hoşgörülü ,sıcak bir insanım .Yani genç kızlığımın tadını hiç ama hiç çıkaramamışım .Sanırım böyle bir gençlik dönemi geçirmemin en büyük nedeni aşırı aile baskısı , derslerde başarılı olma hırsı ve de annemi hayal kırıklığına uğratmam çabasıydı .Ama ne yazık ki o günler bir daha ele geçmiyor .:çok üzgünüm:

10. 27 Nisan 2008
  11. elmayra:)

elmayra:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim zaten lise yıllarım yeni bitti ve üniversite birinci sınıftayım
    Müthiş havayi aşırı tembel.Kendine güvenen ve ayıptır sölemesi oldukça zeki bir öğrenciyim (IQ'm 139) Çok çabuk sevdiririm kendimi.Ama eeeeen kötü özelliğim kendimi birz fazla kullandırıyorum özellikle de maddi açıdan.Bu yüzdende arkadaşlıklarımdan yara alıyorum hatta bu şekilde insanlara güvenim azaldı.Büyüdükçe arkadaşlıklar sahteleşiyormuş bunu öğrenmek çok acı benneyaptımki

12. 27 Nisan 2008
  13. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    lise sona kadar odadan kafasını dışarı çıkarmayan sessiz, silik bir tiptim. nolduysa lise sonda oldu. lisede yapılan her uçarılığı yaptım. işin açıkçası bir açıldım pir açıldım.(ders kırdım, bahçe duvarının dibinde sigara içtim, tırnak uzattım vs. hani bunlar yasaktır ya.) yinede kredili sistem dolayısıyla 2.5 yılda mezun oldum. sonra üniversite...bu şehre adım attığımın ilk günü eşimle karşılaştım. tabii nereden bilebilirim gelecekte kocam olacağını. sadece ne kadar hoş biri diye içimden geçirdim. sonrası bir kaç ay sonra nasip işte tanıştık ve ben (eşim sağolsun)mezun olana kadar sakin , sessiz, normal bir öğrenci kıvamında okula gittim geldim.

14. 27 Nisan 2008
  15. vicdan

vicdan ~ справе&#1076 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Lise yıllarında inanılmaz faal bir öğrenciydim,kulupler,dernekler,sosyal faaliyetler benden sorulurdu,her yere yeten bir tiptim:eek:
    Üniversitede ilk yılım yeni tanıştığım taşı toprağı altın memleketi keşfetmekle gecti:1rolleyes:Hem çalıştım,hem okudum,hem gezdim,hem tozdumsırnaşık şey Öğrencilik yaşamım boyunca derslerim hep cok iyiydi.

Hey gidi günler hey.Düşündümde şimdi,öğrencilik gibisi varmı:1no2:Cok güzel yıllardı.

16. 27 Nisan 2008
  17. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Liseyi bitirdiğim yıl çocuk denecek yaştaydım.Derslerim oldukça iyiydi,ama buna rağman hep haylaz tabir edilen arkadaşlarım vardı.
    Üniversitede de arkadaşlarıma göre yaşım küçüktü çok erken ilkokula başladığım için.O yüzden prensesler gibi davranıyorlardı bana.Derslerim yine iyi idi.Kimseye kopiş vermezdim.:)) Ama eğlenmeyi,gezmeyi çok severdim.Arkadaşlarımla aram da çok iyiydi.yerimseniben

18. 27 Nisan 2008
  19. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ben epeyce başarılı bir talebeydim lise yıllarımda en kötü karne teşekkürdü....
    ve favori kızlar arasındaydım... bı nasıl oldu bilmiyorum ama oldukça güzeldi...
    üniversitede ise yine başarılıydım .. ama benden daha favori kızlar vardı bizracık bozuluyordum bu duruma....alışmıştım çünkü favori olmaya...