Live clean argan yağlı şampuan kullanan var mı?

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve damlacagla tarafından 21 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2011
    Konu Sahibi : damlacagla
  1. damlacagla

damlacagla Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu şampuanı watsonda gördüm kullanan var mı acaba benim saçım kuru ve yıpranmış durumda :KK43:

2. 30 Haziran 2011
  3. damlacagla

damlacagla Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu şampuan bir tek watsonda var ben şampuanını ve yağını aldım ama gerçekten mükemmel krem kullanmadan saçları yumuşacık yapıyor benim saçlarım yanıktı uçlarını kestirdim daha ilk yıkamada farkı görürsünüz umarım işinize yarar.....

4. 6 Temmuz 2011
  5. havine

havine Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Yeni aldım bu şampuanı. %98 Bitkisel bir şampuan. Ben bakım maskesini de aldım . Memnunum daha yeni olduğu için etkilerini yazamam. 2 senedir Tresan kullanıyordum ama bunun %98 bitkisel olması müthiş.

6. 23 Temmuz 2011
  7. miss_turkey2009

miss_turkey2009 Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba ben de dun watson da gordum bu urunu tresan almak ıcın gırmıstım gozume carptı argan yagı,benım saclarım da cok kuru yagını alım deneyım dedım bı baktım yanında maskesı,yumusatıcı suyu falan fılan derken tum setını almısım:) az once denedım sampuanıyla yıkadım maskesını 5 dk beklettım angelına jolıe ye donmedım bırden ama etkısı fena deıl duzenlı kullanımda daha ıyı fıkır sahıbı olabılırım

8. 23 Temmuz 2011
  9. miss_turkey2009

miss_turkey2009 Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    fıkır edınmek ıcın once argan yagını alın derım onun etkısı barız yumusatıo sac uclarını elını bıle

10. 25 Temmuz 2011
  11. kitty_n

kitty_n Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba herkese,ben de kullandım live clean,fena değil.kremi bana hiç etki etmedi.yumuşatmadı yani..o yüzden suna dumankayanın kuru saçlar için olanını.gayet memnunum tavsiye ederim.

12. 8 Ekim 2011
  13. pinkbull

pinkbull Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullanıyorum argan serisini ve gerçekten memnun kalınacak ürünler tavsiye ederim... watsons dışında tekin acar da da satılmaktalar

14. 14 Kasım 2011
  15. 33art

33art Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Live clean durulanmayan saç spreyini kullanmaya başladım ben de.Watson'da çalışan bayana şampuan mı sprey mi diye sordum ve spreyi önerdi.Şişenin üzerinde kuru veya havluyla nemi alınmış saça uygulayın yazıyordu, ben de her ikisini de denedim ama kuru saça sıkınca haliyle yağlandırıyor ve saçınız kirli gibi gözüküyor.O yüzden banyodan sonra havluyla biraz kurutup ıslak saça uygulamayı ve sonrasında makineyle kurutmayı tercih ediyorum o zaman güzel oluyor.Sonuç olarak herhangi ekstra birşey gözlemleyemedim henüz ama şişe bitmedi daha.Şifa niyetine sürmeye devam etsemde bir daha tercih edeceğim bir marka olmaz.

16. 18 Ocak 2012
  17. Mischaa

Mischaa Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bence şampuanını dene şampuanından çok memnunum ben baya yumuşattı saçlarımı ki benim saçlarım çok çok kurudur

18. 29 Ocak 2012
  19. aylin59

aylin59 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bayanlar ben de öneririm bu şampuanı çok çok mükemmel ki ben bir çok ünlü şampuanı denemişimdir hatta hollywood yıldızlarının kullandıkları şampuanları da çok denedim bir çok marka var aralarında.Ben saçlarımı çok sık boyayayan biriyim.Kullandıklarımın arasında en çok memnun kaldığım şampuan live clean ve J Beverly Hills Purity Shampoo ve J.B saç bakım kremini kullandım bunlardan çok memnun kaldım JB nin bu şampuanı çok iyi arındırıyor temizliyor saçımı,yumuşak yapıyor ayrıca kokusuda mükemmel mandalina gibi kokuyor ya da başka bir kokuda olabilir ben mandalinaya benzettim hatta bütün banyo ve dolaştığınızda kokular etrafı sarıyor.Ama live cleanın kokusu hiç hoş değil toprak gibi kokuyor belki de içinde kil vardır kimbilir ama yumuşacık yaptığı bir gerçek üstelik saç kremi kullanmanıza gerek yok