lk deneyim

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Miray_mry tarafından 14 Kasım 2009 başlatılmıştır.

14 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Miray_mry
  1. Miray_mry

Miray_mry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hepinize merhaba arkadaşlar. Ciddi bir sorum var, aslında doğru yerde mi soruyorum bilmiyorum ama esas sorabileceğim alanda konu açamıyorum. Şimdiden kusuruma bakmayın açıkça yazıp soracağım çünkü beni son zamanlarda çok endişelendiren bir konu :KK43: Ben 23 yaşındayım 2 senedir birlikte olduğum bir erkek arkadaşım var. Nişanlandık ve 3 ay sonra evleneceğiz. Bu sürede cinsel olarak birlikte olmadık yani evlendiğimizde ilk olacak ve benim de biraz korkularım var bu konuyla ilgili. Zaten bunun korkulacak bir şey olduğuyla ilgili yeterince hikayeler anlatıldığı yetmiyormuş gibi, bir de erkek arkadaşım oldukça iri yarı bir insan. Bu da beni iki katı korkutuyor malum cinsel organın boyla posla orantılı olduğu söylenir :çok üzgünüm: Daha önce cinsel birliktelik yaşamadığım için zorluk çeker miyim bu açıdan ? Tekrar kusuruma bakmayın yardımcı olursanız çok sevirinim...

Son düzenleme: 14 Kasım 2009
  2. 14 Kasım 2009
  3. Miray_mry

Miray_mry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok mu fikir söyleyecek kimse :KK43:

4. 14 Kasım 2009
  5. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım eşinin iri yarı olması önemli değil evlendiğimizde ben 45 kilo eşim ise 95 kiloydu ama inan okadar nazik davrandıki o günü çabucacık atlattık :kedi:
    yani olay eşinin sana yavaş davranmasıyla alakalı umarım anlatabilmişimdir..

6. 14 Kasım 2009
  7. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.957
    Ödül Puanları:
    238
    Merak etme endişe etmen elbette normal ama eşinin iri biri olması sorun olmaz. Yaradan herşeyi ayarlamış belki ilk zamanlar zorlanırsın ancak kendini sıkar ve kasarsan..Yani iş sende bitiyor. Bende ufak tefetim minyonum herkes yaşımı söylediğimde şaşırıır 1.48 boyundayım zayıfım çok eşim 1.78 boyunda ve 79 kilo hiç sorun olmuyor. ılk günlerde bende kendimi kasmıştım sorun yaşamıştık ama sonra alıştım ve sorun ortadan kalktı.

8. 14 Kasım 2009
  9. Miray_mry

Miray_mry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok saolun gerçekten. Bazı insanlar olayı çok abartıyor sanırım, güzel bir şey böyle kendimi kastığım bir şeye dönüşmüştü kafamda. Dediğiniz gibi olması dileğiyle :)

10. 14 Kasım 2009
  11. pisicik_26

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    evet ilk gece ve doğum hikayeleri gerçekten çok bazen çok ürkütücü olabiliyo yanlış yönlerdirmeler vs..
    ama arkadaşın dediği gibi kendini kasmıcaksın eşinde nazik ve yavaş davranacak olay bu hiçte öyle kabus gibi biiey düşünme...
    sevdiğine kavuşuyosun bunu bu korkularla gölgeleme...

12. 14 Kasım 2009
  13. Miray_mry

Miray_mry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Doğru valla :)

14. 15 Kasım 2009
  15. pisicik_26

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    :içelim:

16. 15 Kasım 2009
  17. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Eşin ön sevişmeyi uzun tutarsa sorun olmaz diye düşünüyorum ben..Ayrıca korkulacak birşey olsaydı, bu kadar insan yaparmıydı :kedi:

18. 15 Kasım 2009
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bu arada seni uzmek istemem ama oranin buyuklugu her zaman boyle posla alakali olmayabiliyor..
    yani cok iri yari adamlarin kucucuk olabilir ufak tefek adamlarin da tam tersi..
    o yuzden kafanda boyle dusunup de olayi buyutme.. olmadi cekinceni evlenmeden evvel anlat nisanlina..
    endiselerinin oldugunu bilirse daha iyi olur.