lk dogum gn!

Konusu 'Çocuk Büyütürken' forumundadır ve rosa85 tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

28 Şubat 2009
    Konu Sahibi : rosa85
  1. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    merhaba arkadaslar benim kizim mart 26 da 1 yasina basiyor ve ilk dogum günü dolayisiyla özel bir seyler yapmak istiyorum bu yüzden fikirlerinizi almak istedim.Acaba siz neler yaptiniz yazarmisiniz lütfen ve mümkünse dogum günü fotolarinizi ekleyebilirmisiniz? TESEKKÜRLER......

2. 28 Şubat 2009
  3. mina_mina

mina_mina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    mrb rosa85 simdiden kizinin dogum gunu kutlu olsun. benim kizimin ilk d.gununde yaklasik 50 kisi davet ettik. bahcemizde doner ocagi kiraladik. evin ici pembe balonlar ve diger suslemelerle doluydu. yemek olarak cips, kurabiyeler, doner, pilav , salata ve yemisler servis yaptim.
    aslinda 1. yasgununu hatirlamayacaklar ama anne-babalar icin cok ozel bir gun o yuzden tadini cikart derim.bol bol resim cekmeyi unutmayin.
    kolay gelsin :))))))

4. 28 Şubat 2009
  5. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    tesekkür ederim evet onlar hatirlamayacak ama sonra büyüyünce onlar icin ne kadar özendigimizi ve deger verdigimizi resim ve videolardan hatirlayacaklar tekrar tesekkürler...a.s.

6. 1 Mart 2009
  7. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    kizimin ilk yas günü ramazan bayramina denk geldi ve genelde bayram aksamlari ailecek kaiynpederlerde bulusdugumuz icin süpeiz yaptim ve sabahdan onlara gitdim tüm hazirliklarimi orda yaptim süslemeler falan babamlarida oraya cagirdim pastasi pamuk prenses ve yedi cücelerdi ayrica indigo cocuklarin cd sini acmisdik kizim kapi gicirtisina oynicak nerdeysse ertesi günde annemlerde kutlamisdik en yakin dostlarimizla hem onlarinda gönlü olsun istedim özel yaptigim tek sey davetiye tarzinda kizimin resmini güzel bi karta yapisdirdim ve tsk yazisi yazmisdim ani olsun diyede dagitmisdim gelenlere

8. 16 Mart 2009
  9. NAZ20

NAZ20 AŞK BİZE ÇOK YAKIŞTI Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    şimdi bende ilk yas günü arastırmaları yapıyorum...
    bildiğiniz güzel bir site varsa önerebilirsiniz...

terasta yapmayı düşünüyorum...
    kızıma peri kıyafeti giydirecem aslında ana kız aynı giyilmesi daha hoş...
    pasta ve süslememler konusunda halen kararsızım cok faydalı bir site bulamadım

10. 17 Mart 2009
  11. serrasu

serrasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım parti paketi adlı bir site var orda çok hoş şeyler bulabilirsiniz ...

12. 19 Mart 2009
  13. Zeynep Ceren

Zeynep Ceren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
  14. 23 Mart 2009
  15. kadis

kadis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ya küçük olduğundan pek bişe anlamıyo
    eğer imkanınız varsa gündüz yapın derim
    bizimki salı günüydü işte olunca gündüz akşam yaptım misafirler gelene kadar oğlanın uiykusu gelmişti anca mumları üfledik daha servis yapmadan uyuyp kaldı ya
    ama 2 doğum günü daha hoş oycak inşallah
    çarşambaya geliyo o da ama neyse artık

16. 9 Ocak 2011
  17. nguysal

nguysal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bence en önemli ayrıntılardan biri ne giyeceği. Hem konukların beğenmesi, hem de yaptığımız onca hazırlığın videoda fotolarda kendini göstermesi için önemli. Yeğenimin ve oğlumun ilk doğum günlerinde çok sıkıntı çektik. Sonra yeğenim Ela'nın 3. doğum gününde www.tinimini.net'i keşfettim. Çok farklı şeyler var zaten sadece çocuk abiyesi var. Hediye paketi görüntüsünde bir elbise aldım, herkes bayıldı. Elbise günün bombası oldu. Fotoğraf yüklemeyi beceremedim ama tavsiye etmek istedim. Sağlıkla...

18. 9 Ocak 2011
  19. nguysal

nguysal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Pasta için de Beyaz Fırın'dan çok memnun kaldım.
    Müzik konusunda iyi hazırlanın partinin modunu çok etkiliyor.
    Önemli bir konu da oturma düzeni; biz hiç dikkat etmedik bir anda arkadaşlarım salonun bir ucunda aile büyükleri bir ucunda öbeklendi. Siz nerede duracağınızı şaşırıyorsunuz ve kopuk bir ortam oluyor. Mekanınıza göre bunu da dikkate alın.
    Uzattım galiba ama evde yapanlar için tinimini.net'te mama sandalyesi için tül örtü gördüm, acaip hoşuma gitti, mama sandalyesi gelin masası gibi olmuş:)

Başlamışken bir konu daha, kimileri hediyelerin parti sırasında açılmasını beklerken kimileri bunu ayıp sayıyor. Mesela ben hediyeleri tek tek açmış, sonra da kayın babamdan hafif bir fırça yemiştim:) Ne yapacağınıza önceden karar vermekte fayda var...