Local Anastezi+Sedasyonla Burun Ameliyatı olan arkadaşlar!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve evsud tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : evsud
  1. evsud

evsud Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sitede o kadar aramama rağmen bu konu hakkında bir türlü net bir cevap bulamadım.kimi arkadaşlar sadece local anestezi zannedip çok korkunç diyorlar.fakat local anastezi+sedasyon farklı birsey olsa gerek.bu şekilde ameliyat olan arkaşlarımız varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.karar vermek çok zor oluyor...

2. 4 Mayıs 2009
  3. EU1

EU1 Guest

cnm sanırım benimki bu sekılde yapıldı,kan degerlerım dusuk cıkınca genel anestezı yapmaktan vazgectıler anestesı doktorumla gorusmemde bana aynen şöyle dedi
    plastik cerrahınız lokal olan kısımları kendi uygulucak bende sol elinizden ayrıca nakroz vericem yarı baygın olucaksınız ama bişi hisetmiceksiniz bilinç açık olucak dedi anlamamıstım aslında hı hı hadı amelıyata alın benı dıye kosturdum ama iikide öle olmusum harıka gectı bı ara uyanıyodum napıonus dedım alcıdayız bıttı artık dedı doktorum.nasılsın kendını nası hısedıodun dedı bomba gıbıyım dedim ii süper ozaman dedi tekrar uyumusum hep böle gidip geldim ameliyat sırasında şişliklerim morluklarım yok denecek kadar azdı cabuk kendıme geldım ii bi yontemmiş iikide böle olmusum

4. 4 Mayıs 2009
  5. evsud

evsud Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    umarım benimkide sizinki gibi rahat olur.anladığım kadarıyla aslında genel anesteziden çokda farkı yok.hatta dahada iyi bir teknik denebilir.

6. 4 Mayıs 2009
  7. EU1

EU1 Guest

evet annem genel anestezı oldu uyanmakta cok zorlandı ve sısme morluk cok oldu iyiki böle olmusum eminim ki cok rahat olucaksın sende bılıncın acık oluyosun yarı baygınsın aslında ama sacmalamıosun mesela mantık yerınde yane kendını ıı hısedıodun sakınlestırıcınınde etkısıyle bulutların ustunde oluyosun deyım yerındeyse,,sık sık uyanıp burnumu şöle yapın böle yapın dedim nip tuck diye bi dizi vardı hatta onu anlattım:) soru sordular bana mantıklı cvplar verdım tekrar uyudum uyandım fılan öle gectı gıttı ınsallah hersey guzel olur senın ıcınde cnm

8. 6 Mayıs 2009
  9. evsud

evsud Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşkler.umarım iyi geçer.heyecan iyice arttı.3 gün kaldı ameliyatıma..

10. 6 Mayıs 2009
  11. eurocreme

eurocreme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  12. 6 Mayıs 2009
  13. evsud

evsud Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba eurocreme,
    youtubedan izleyemedim kapalı olduğu için..
    merak ettim doğrusu.

14. 6 Mayıs 2009
  15. eurocreme

eurocreme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten çok faydalı bir video benim bütün ameliyat korkularımı aldı üzerimden
    youtube ye gelince dolaylı yollardan izleyiverin artık
    *bu arada bu youtube yasağı ne kadar mankafalı insanlar tarafından yönetildiğimizin bir götergesi -

16. 6 Mayıs 2009
  17. evsud

evsud Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl izleyeceğimi anlayamadım.var mı bir yolu?

18. 2 Temmuz 2009
  19. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    Bende böyle olmuştum ama son anda iyi bayılmışım herhalde gözümü açtığımda odamdaydım :) Hiç bir sıkıntı olmadı arada uyandım benim için tek sıkıntı burnumu uyuştururken yaptıkları iğneydi o çok canımı acıttı...