L'occitane Kullanan Varmi

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve busem33 tarafından 1 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : busem33
  1. busem33

busem33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm Arkadaşlar Bugün Forum Mersinde Gezerken Bu ürüne Rasladim Kullanan Varmi çok Hoş Kokulari Var Nemlendiricisi çok Hoştu Dogal Diyolar Ama Karma Cilt Için Olan Krem 89 Ytl çok Pahali Okadar Eczanelere Para Yatirdim O Kremlere Hiçbir Faydasi Olmadi Artik Korkuyorum Almaya Evet Canim Arkadaşlarim Bilgilerinizi Bekliyorum l'occitane

2. 1 Mayıs 2008
  3. kalipso

kalipso Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben l'occitane nin bir kaç ürününü denedim ve kullandım.Fransız markasıdır,doğal bitkiler esasındadır.Esasen ayak kremi harikadır shea yağlı olan.El kremide çok güzel.Cilt için olanını annem kullanıyor yumuşaltıcı ve nemlendiricisini.Nemlendirici gibi iyi sayılır.Birde şampuanını kullanıyorum lavanta özlü olanı.Böyle olağanüstü bir şampuan değil bence ve o fiyata deymez.En çok ayak kremi ve el kreminden (zeytin özlü)çok çok memnunum

4. 12 Ocak 2009
  5. SEPTEMBER LOVE

SEPTEMBER LOVE eylül gelini Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    sıze bu konuda yardımcı olabılırım abım o sırketde o urunlerle calsııyor sorularınız varsa cevaplarım

6. 19 Ocak 2010
  7. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba bende bu markayı araştırıyorum sizce nasıl bir marka çok duyulmuş değil kullananda pek yok bi sorarmısınız

8. 19 Aralık 2014
  9. reiki

reiki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    88
    ben loccitane ın anne bebek ürünlerini sormak istiyorum, shea yağlı organik kremini hem doğum çatlakları için kendime hem de pişik için bebeğime kullanabiliyor muyum? etkisi ne yönde??