lohusa depresyonu

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve fenerbahcemine84 tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : fenerbahcemine84
  1. fenerbahcemine84

fenerbahcemine84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canlarım çok kötü depresyondayım acılarımı çıkarıyorum.neler neler neolur yardım edin.
    içimde kalan şeyleri yaşamak istiyorum.
    dün eşimin maaşını bitirdim :))kaydirigubbakcemile3
    aman sağlık olsun akıl sağlığı daha önemli yalnışmıyım.CADIARZU
    geçicek ama inşş.dualarınıza ihtiyacım var :) süprizzzzz

2. 18 Aralık 2008
  3. LiLiPuT

LiLiPuT İşTe "HAyAT" bu!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    emiinecim geçmiş olsun ama dünde sordum sorununun ne olduğunu anlayabilmiş değilim ..
    hoş anlasamda böylesi hassas bir dönemde sana ne kadar yardımcı olabilirim onuda bilmiyorum ama en azından eğer benim yaşadığım bir sorun ise belki nacizane tavsiyede bulunabilirim...
    canım lohusa sendromu bilimsel olarak kanıtlanmış bi gerçek öyle sanıyorum ki sende kendininde bahsettiği gibi yaşayamadığın bir takım duyguları bu hassas dönemde dışa vurumunu yaşıyosun...
    ben de bahsettiğin gibi bir durum yok ama hala çok hassasım bende ..
    umarım hamileliği atlattığımız gibi bu hassas dönemide sağ salim atlatırız canım
    bana sorarsan senin en iyi ilacın en iyi doktorun kendinsin canım bende vakti ile psikolojik anlamda badereler atlattım ama hep kendi çabamla yendim sende bunu yap lütfen bebeğinin senin sütüne bu denli ihtiyacı varken lütfen bu tür sakinleştirici ilaçlara vücudunu alıştırma ...
    Allah yardımcın olsun arkadaşım ama sende biraz gayret etmelisin bunu da unutma...

4. 18 Aralık 2008
  5. çelik198408

çelik198408 iki erkekim iki aşkım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya olur böle şeyler ve eminimki çok çabuk atlatırsın çünkü sen çok güçlü bi annesin eeee azcık naz da yapalım demi ama biz yapmak istemesekte vücut istiyo

en kısa sürede seni arayıp doğurdum demek istiyorum

6. 18 Aralık 2008
  7. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    walla sorun ne ben de tam anlamadım eminecim.
    zaten anlatmıyorsun da..

ben de hassasım sadece.
    dün sebepsiz yere akşama kadar ve hatta gece için için ağladım.
    amadepresyonda değilim ve cok mutluyum Allaha şükür
    umarım sen de atlatırsın bi an önce..

ve bence kendini depresyondayım diye de şartlandırma.
    bebeğini düşün için huzur dolsun..

8. 18 Aralık 2008
  9. BTRKLC

BTRKLC μηδέν άγα& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar panik yok bu annelik hüznü yaşadığınız.yakınlarınızın desteği ile atlatırsınız.ben de yaşadım 13 yıl önce gerçi ben zor atlattım.çünkü doğum sonrası rahatsızlıklarım olmuştu.ben tekrar hamiş kalamak istiyorum.geçen ay düşük yaptım.rabbim tekrar anneliği yaşatır inşallah:Saruboceq:

10. 18 Aralık 2008
  11. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eminecim seni anlayabiliyorum benim ik hamileliğimde olmuştu insan eşinden etrafından daha fazla ilgi bekliyo
    ben daha çok yanlız kalmak istemiyordum
    kayınvademler yanımda kalıyordu bebeği 20 gün doğrudüzgün benimseyememiştim kimse benle kalsın istemiyodum
    ama doğumumda Allaha şükür daha iyiyim çünki yanlızım kızımla kendim ilgileniyorum
    en kısa zaman da atlatırsın umarım

12. 18 Aralık 2008
  13. fenerbahcemine84

fenerbahcemine84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    saolun kızlar azdaha bişeyler duymam lazım.beni anlamanız çok güzel içim huzurlandı a.s.

14. 18 Aralık 2008
  15. f_a_s

f_a_s Gergin gördüm seni:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım tatlım güzel anne emine
    bence de kendini depresyondayım diye şartlandırma ve arkadaşların da dediği gibi ilaçlara başvurma hemen.. inşallah geçici bir durum bu. erenine sarıl, babasıyla henüz ağlayıp huysuzlukluk yapmadığı günlerin tadını çıkarın.. ne de olsa yarın dişiydi, bilmemnesiydi derken sorunlar olucak. şimdi hiçbişiyden haberleri yok, emip uyumaktan başka.. öp kuzunu sarıl ona unut dertlerini.. ben ve kızım öpüyoruz güzelim..

16. 18 Aralık 2008
  17. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende hep yalnız kalmak istiyorum :KK43: kimseyi istemiyorum herkesler batıyo bana ..her akşam mutlaka bi posta ağlıyorum sebepsiz annemde üzülüyo kızım hepimiz geçtik böyle dönemlerden diyor.ama ne biliyem garip duygular içindeyim karnıma bakıom ağlıyom oğluma bakıom ağlıyom canım hiçbişey yapmak istemiyo yalnız değilsin bu yolda emine :KK43:

18. 18 Aralık 2008
  19. ilkim_1983

ilkim_1983 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    emineciğim bu konuyu açtığın iyi oldu hayatım.sanırım bende de başlıyor bu depresyon.ya nasıl anlatsam eşime uzağım biraz,hamilelikte bu yoktu.çok farklı bir duygu ya.annem yanımda oda gider yakında bu sefer hepden başlarım ben depresyona.bebeğim canım kızım var iyiki,ama lohusa depresyonu tuhaf bişiymiş.derdimi bile bende anlatamadım bakın.düzene girsek herşey yoluna gircekde.kuzucuğum benim onun kokusu yetiyor.eşimi gözüm bile görmüyor bazen