lohusalar sorumu cevaplar mısınız?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve cancancan tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

26 Ocak 2010
    Konu Sahibi : cancancan
  1. cancancan

cancancan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben 14 gün önce normal doğum yaptım. okuduğum her yerde lohusa akıntısının bir kaç gün sonra renginin açıldığı azalacağı alan fyazıyor. benim akıntım hala kırmızı ve taze kan şeklinde. böyle olması normal mi sizce. 10. gün gitmiştim doktora ve dikişlerimin iyi olduğunu her şeyin normal olduğunu söylemişti ama bu akıntı kafama takılıyor yine de. benim gibi olan var mı aranızda merak ettim...

2. 26 Ocak 2010
  3. zeyon

zeyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    öncelikle güle güle büyüt bebeğini.. ben tam 56 gün boyunca regli şeklinde kanama yaşadım günden güne azalmadı arttı resmen.. doktorum rahimin toparlanma süresi herkese göre farklıdır birşey olmaz dedi en sonunda 3 aylık korunma iğnesi yaptırdım ve kesildi çünkü tatile gidicektim iğneyi yaptırmasam ne kadar sürerdi acaba? merak etme yani normal olabiliyomuş..

4. 26 Ocak 2010
  5. TaKinTi

TaKinTi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebegin hayırlı olsun canım ben de normal dogum yaptım 3 ay once 30 gun kanamam az yada cok oldu ama 3 ay olmasına ragmen hala deişik bir akıntım var. endişelenmen için cok erken 1 ay dolunca kontrole git dr baksın dikişlerine. geçmiş olsun

6. 26 Ocak 2010
  7. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    benim 41.günüm hala geliyor.herkesin rahminin toparlanma süresi farklıdır canım

8. 26 Ocak 2010
  9. cancancan

cancancan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim cevaplarınız için. acaba bi hastalık belirtisi mi diye düşünmeye başlamıştım. içim rahatladı şimdi..

10. 26 Ocak 2010
  11. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    herkezinki aynı olmaz benim doğumdan sonra 48 gün kanamam oldu arada azalır gibi oluyodu 2 gün sonra tekrar çoğalıyodu bu son güne kadar böyle gitti son 2 gün günlük ped kullandım o kadar diğer günler günde 4 kere ped değiştiriyodum doktorum geç toparlanıyosun demişti

12. 31 Ocak 2010
  13. denizeliklim

denizeliklim ÇITIR OLMA YOLUNDA Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim ilk doğumumda 52 gün sürmüştü
    şu an 37 günlüğüm ve ara ara akıntı şeklinde geliyor bazen kanlı bazende sadece sarımtırak
    seninki gayet normal

14. 7 Mart 2010
  15. 064264

064264 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben doğum yapalı 11 gün oldu hala koyu ve çok fazla kişiden kişiye değişiyor galiba

16. 12 Mart 2010
  17. nek

nek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende sezeryan oldum hatta b ukonuda topik bile açtım...benimde 63 gün oldu bi kesiliyo bi açık renk kanamam oluyo bende çok korküyorum ne olacak diye ama insallah geç toplanıyo olsun rahmim...sanin daha çok erken ama genede tedbir tedbirdir...dr gittim oluyo dedi ama ...

18. 13 Mart 2010
  19. nek

nek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dün dr gittim rahimin en üst kısmında kan pıhtısı varmı o kanama yapıyomus...sezeryan doğumlarda rahim dar oldugu için olabiliyomus... 3 iğne varde kasılma yapan rahimde ama dünden bugünede kanama yok ...beklicem insallah geçer....hepimize allah sağlık versinkaydirigubbakcemile5