Lohusalık Depresyonu Yaşayan Var mı ?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve moonday79 tarafından 4 Eylül 2007 başlatılmıştır.

4 Eylül 2007
    Konu Sahibi : moonday79
  1. moonday79

moonday79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar her şeye ağlamaya başladım. Hamilelikte bu kadar duygusal değildim. Şimdi ufacık bir şeyde gözlerim doluyor. Sizlerde de durum böyle mi?

:a015::a015::a015::a015:

2. 4 Eylül 2007
  3. EU1

EU1 Guest

Ya Bebişime Bakarken Asğliyorummmmmmmmgeneldeama Onu Dişinda çok Iiim ..hiç Girmedim Depresyona Sendroma Falannnneşim Daha çok Girdiiii

4. 4 Eylül 2007
  5. moonday79

moonday79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bende daha çok kızıma bakarken ağlıyorum zaten. 1 haftadır annemle kay8ınvalidem başımdalar belkide ondan oldu. Annem neyse de nazım geçiyorda kayınvalideye bi şey yapamıyorum. Birde yapma dediklerimi yapıyor ondan herhalde. Bir şey de diyemiyorum kırılacak diye. 2 gündür yoklar kızımla yanlız kaldım biraz daha iyiyim şimdi aslında.

6. 4 Eylül 2007
  7. EU1

EU1 Guest

Cnm Yalniz Lalman Ii Değil Ama Yari Kirkina Kadar Benimki Başimda 2 . Güne Kadar Cmt Akşami Gidecek

8. 4 Eylül 2007
  9. moonday79

moonday79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Annem yakın bana gündüzleri gelip gidecek akşamları da sağolsun eşim çok yardımcı oluyor. Kayınvalidem iyi biri ama biraz laftan anlamıyor. Annem pek karışmaz her şeye. Annelik içgüdüsü sen benden daha iyi yaparsın herşeye diyor. Birazdan gelecek annem. Normal doğum yaptığım için herşeyi yapabiliyorum evde. Ama yinede annem yardıma geliyor.

10. 4 Eylül 2007
  11. EU1

EU1 Guest

Cnm Normal Yada Sezeryan Bende Herşeyi Yapiyorum Ama Lohusa Yalniz Kalmazzzzz...kirmizi Takmayi Da Unutma.neden Yeni Annelrde Muhabbete Gelimiyon Sen Arada Iii Oluyo

12. 4 Eylül 2007
  13. moonday79

moonday79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben istemedim kimsenin kalmasını güldencim. Çünkü aslında kız annesinin kalması lasım ama kayınvalidem hastane dahil hep yanımızdaydı. ben onun yanında annemin yanında olduğu gibi hareket edemiyorum. bende anneme sen gidince belki o da kalmaz dedim. öyle de oldu. annem çok yakın bir telefon yeterli gelip kalması için. yani anlayacağın birazda mecbur kaldım çünkü çok bunalmıştım.

ilk gün takmıştım kırmızı ama neden takılır ki. Ben kırmızı rengi hiç sevmem de.

14. 4 Eylül 2007
  15. EU1

EU1 Guest

öledir canım al basar derler.benim tacım hala kafamada taç çıkıyo kırmızı tokaaaaa oluyo .böle yaniiiiii...dün topuktan kan alındı 50 gr zayıflamışızzz...normal dedi sağlık ocağındakiler.bacak aramızda pişik olduuuuu .poposu hiç kuru kalmıyo ki habire dolduruyoooo :)

16. 4 Eylül 2007
  17. moonday79

moonday79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sebamedin pişik kremi çok iyi bizimki de olmuştu hemen iyileştirdi tavsiye ederim bak.

18. 4 Eylül 2007
  19. EU1

EU1 Guest

cnm yara oldu ama bol bol havalandırıyorum
    yaranın üstüne sürülmezki önleyci o.krem verdi dr bakalım sürüyozzzzzzzz