lohusalıktan sonra 3 kere adet oldum :((

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve evdefnaz tarafından 1 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1 Ekim 2009
    Konu Sahibi : evdefnaz
  1. evdefnaz

evdefnaz ﷲ Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar ben 19 haziranda askeri hastane de spiral sezaryanla doğum yaptım lohusalık dönemim 49 gün sürdü bitmeyince kadın doğumcuya gittim dikişin gayet ii dedi alttan kontrol edip parca kalmış dedi ve küretaj oldum

daha sonraki hafta adet oldum ve ondan sonraki su ana kadar 3 kere daha azar azar olmak üzere 3 kere daha adet oldum bir hafta arayla başına böle bi durum gelen var mı tekrar gidip küretaj olmak istemiyorumm
    atrıca bu durum sütü engeller mi yani azaltırmı cevremdeki kimse dogumdan sonra böle regl düzenine sahip değil tecrübeli annelerden cevap bekliyorum
    şimdiden tesekkürler

2. 1 Ekim 2009
  3. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.504
    Ödül Puanları:
    238
    aman allahım geçmiş olsun... o parça varya adamı bunalıma sokar... çok kötü bi durum...
    içerde hala parça olsa kanama durmazdı, ama yinede bence bi dr la görüş...

4. 1 Ekim 2009
  5. evdefnaz

evdefnaz ﷲ Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    evet uyusturmadan aldı zaten dr inan sanki parcalandım ya yanımda elimi tutan hemsireyi morarttım nerdeyse :KK43:(

6. 2 Ekim 2009
  7. mirisa

mirisa Sensiz bir an yaşamayalım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 15 haziranda doğum yaptım ve 3 kere adet gördüm fakat kimi biri 10 gün biri 35 gün biride 30 gün arayla 6 aya kadar normalmiş düzensizlik canını sıkma ama parça konusunda birşey diyemeyeceğimm:

8. 2 Ekim 2009
  9. deryadeniz8380

deryadeniz8380 Oğlum EGE abi oluyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    adet düzensizliği olabiliyor parça ile ilgisi yoktur umarım ben 40 gün adet oldum bir hafta kesilip tekrar geldi sonra 10 gün kesildi yine derken korktum doktora gittim yok birşey gayet normal kimi 6 ay olmaz kimi hemen olur dedi sonraki ay düzene girdi sütüde etkilemiyor korkma ben hala emziriyorum 7 buçuk ay olacak nerdeyse.

10. 3 Ekim 2009
  11. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun ben de 27 hazıranda sezeryanla doğum yaptım.kanamam 50 gun falan surdu. 1 hafta sonra gene az bı kanama oldu meğer adte kanamasıymış.çünkü sonrakı ay gene adet gördüm.ama bu ay bişey yok daha.

12. 8 Ekim 2009
  13. evdefnaz

evdefnaz ﷲ Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    4. yüde oldum 3 gün önce öle böle olmak değil yani cok youn cıldırcam ya neden düzensiz bıktım ben artık :KK43:((

14. 8 Ekim 2009
  15. solaris

solaris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    parça kalma durumunu ilk hamileliğimde bende yaşadım 21.gündü çok kötü bir kanamam oldu musluktan fışkırır gibi hemen acile gittik temizlediler.sonra bir kere daha oldu ama 40.günden sonra devam etmemişti.ikinci doğumumda da 6.ay da regl oldum.ama arkadaşlarım var lohusalığı biter bitmez regl olan.sütü etkilemiyor ama kansız kalma durumu varsa o yorgunluk halsizlik yapıyor takviye almak lazım.