Lohusalıktan sonra devam eden kanama

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Nurbek tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

13 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Nurbek
  1. Nurbek

Nurbek Guest

merhaba arkadaşlar sizlerden acil yardım rica ediyoeum 24 kasımda sezeryan ile doğum yaptım ve kanamam leke lke devam ediyor önemli bişey olur endişesiyle doktra gittim ultrasyon için çektirmem gerekiyordu ve ben malesef yaptıramdım cesaret edemedim korktum ve masadan kalktım ne alttan muayene korkumu yenebiliyorum nede ciddi birşey olabiir kokumun ustesınden gelebiliyorum 1 hafta oncesıne kadar kesilmişti tam sevındım oh be derken dün tekrar kahve renkli ve kırmızımtrak lekeler gelmyee başladı ne olur bana yardımcı olun öneri ve yardımlarınızı bekliyorum

2. 13 Mart 2010
  3. sude_25

sude_25 Guest

ben de 2 ay önce doğum yaptım benim aynen senin dediğin gibi ben de doktora gidicem sanırım...tam kesildi derken tekrar başlıyor...

4. 14 Mart 2010
  5. kabakiz

kabakiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    113
    ben dogum yaptim ilk 2 hafta full kanamam geliyordu ama sonra sonra 3 debir gün geldi,5 gün gelmedi.bu sekilde 40 gün doldu sonra arada yine kahverengimsi kan gelyirdu.bunun sebebide anne rahmimiz ancak yerine oturuyormus.bu yüzden asiri olmadigi sürece ara kanamalar cok normal.ama tabi kanamaniz durmuyorsa hemen gidin doktora.bi iki damla icin korkulcak bisey yok