Longda Göğüs büyütücü krem

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve EU3 tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

merhaba hanımlar,,,
    ben 1 aydır bu kremi kullanıyorum ve etkisini bu kısa sürede de olsa görmeye baslamak beni mutlu etti. gözle görülür büyüme ve toparlanma sağladı. kremin yanında hediye olarak verdikleri dikleştirici maske de toplanmasına neden oldu. biliyorum ki bu üründen memnun olmayan etkisini görmeyenlerde vardır ama etkisini görenlerde vardır. ben memnun kaldım. herkes de aynı etki göstermemiş olabilir. bende bu zamana kadar haplar gibi bircok sey denedim etkisini göremedim. bu kremde de cok büyük korkularım vardı. yinede kısa bir zamanda etkisini gördüm ve cok mutlu oldum. 3 aylık kullanım sonunda istediğim göğüslere sahip olacagıma inanıyorum. bu zaman içerisinde ne gibi degısıklıkler oldugu hakkında sizleri bilgilendiririm. sabah aksam 5 dk boyunca masaj yaparak bu kremi sürüyorum. tabiki düzenli kulllanmakta önemlidir. hemen pes etmemek gerekiyor. umarım kremi kullan herkes etkilerini görür. tavsiye ederim. cokkk mutluyum bu mutlugu herkesin yasamasını isterimm:teytey:dance:dance:

2. 15 Temmuz 2009
  3. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    göğüs ölçünüz kaçtı kaç oldu acaba :kahve:

4. 15 Temmuz 2009
  5. EU3

EU3 Guest

75 bedendi göğüslerim su an toplandıgı ve dik oldugu için 80 beden kullanıyorum.

6. 15 Temmuz 2009
  7. twetty84

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    destekli mi desteksiz mi canım yani belirgin bir büyüme oldu mu ? malum döneminde değilsin dimi ? çok soru sordum kusura bakma ama bir ayda bir beden büyüme ilginç geldi de ?? bide fiyatı nedir bu kremin ?? teşekkürler..a.s.

8. 15 Temmuz 2009
  9. EU3

EU3 Guest

destekli kullanıyorum henüz 1 beden büyüme bu sekilde simdilik sadece toparlanma ve dikleşme oldugu için 75 beden cok sıkmaya basladı rahat edemedim ve 80 destekli takıyorum.malum dönemim değil benim böyle dönemlerde bile zaten göğüslerimde bir degısme olmuyordu. gözle görülür büyüme oldu. 3 ay sonunda 85 desteksiz kullanacagım sanırım. hayır soru sorabilirsin tabikide bende ne gibi etkileri oldugunu paylasmaktan mutlu oluyorum. krem ve dikleştirici maskeyi 45 tl ye aldım. etkileri mutlaka olacaktır bunlarıda paylaşacagım zamanla umarım sizlerde kullanır ve etkileriniz görürsünüz.

10. 15 Temmuz 2009
  11. twetty84

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    satın aldığın siteyi bana özelden yazarsan sevinirim canım teşekkürler şimdidenopuyorumnanaktan

12. 15 Temmuz 2009
  13. EU3

EU3 Guest

özelden msj attım umarım sende memnun kalırsın...

14. 15 Temmuz 2009
  15. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    bende istiyorum hangi siteden aldın ? banada mesaj atarmısın ltf , inşh bendede güzel sonuçlar verir ..

16. 15 Temmuz 2009
  17. EU3

EU3 Guest

özel msj gödermeye calıştım ama göderilmiyor diyor sanırım özel msj gelmesini engellemişssin.

18. 15 Temmuz 2009
  19. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    nasıl düzeltebilirim acaba sen biliyomusun ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.