Löp bacak yardımmmmmm!!!:)

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve rebel tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : rebel
  1. rebel

rebel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm arkadaşlar. 21 yaşında olmam rağmen benm derdim şu.Yıllarca çok fzla kilo alıp verdiğim için kaslarım öldü ve hem bacaklarım hem popom bildiğin löp et.:)Kilom normal ama benm derdim sıkılaşma.Spora da gttm iş işten geçtiği için pek bir şey olmadı.Aranızda iç bacak gerdirme ameliyatı olan var mı?Özellkle bacağımın görüntüsü yukarı doğru çok fena.İç baldır denilen kısımı geriyorlarmış diye okudum.LÜTFEN
    YARDIMCI OLUN..

2. 23 Eylül 2010
  3. eleanor7

eleanor7 sky was made of amethyst Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    sporun hiç mi faydasını görmedin? düzenli yaptın mı peki?

4. 24 Eylül 2010
  5. ahbitanem

ahbitanem çok zor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aman canım öyle germe felan ne kadar dikiş atıyorlar kim bilir, bacaklarını sıkılaştırman gerekli en iyisi biraz plates, bol yürüyüş ve biraz kondinyon bisikletine binmen işe yarayacaktır.

6. 24 Eylül 2010
  7. Yakamozzz33

Yakamozzz33 Bir kalpte üç aşk ... Üye

Beğenildi:
    586
    Ödül Puanları:
    238
    bencede bıçak altına yatacagına platesi düşün bi arkadaşım altı ayda 12 cm inceldi tabi her gün düzenli olarak yapıyordu ve beslenmesine de dikkat ediyordu (spor salonuna yazıldı ) şahsen onu gördükten sonra bende platesi düşünmeye başladım özellikle karın bölgesini çok sıkılaştırmıştı onun çok hoş görünüyodu ama incecik :)
    ablamda doğum sonrası sarkan kiloları için platese gidiyo şimdi zamanla baya sıkılaşma gösteriyomuş düzenli olarak yapıldıgında, bende düşünüyorum şimdi yazılsammı diye ...Sende bacak sıkılaştırma hareketlerini sıklıkla yapar biraz da beslenmene dikkat edersen çok iyi sonuç alabilrsin bence opuyorumnanaktan

8. 27 Eylül 2010
  9. azaro

azaro Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    platees gerçekten bu kadar etkilimi özelikle göbek sıkılaştırma konusnda:) bende denemek istiyoruum sezaryandan kaldı gitmio bi türlü ya mafoldumben

10. 27 Aralık 2010
  11. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.715
    Ödül Puanları:
    238
    İmkanın varsa sadece sıkılaşma için radyofrekans+powerplate eğer kilo kaybıda istiyorsan önce kavitasyon sonra radyofrekans+powerplate...Alacağın sonuçtan memnun kalıp motive olacağın için daha sonrasında pilates yapabilirsin...1 ay içinde kendini tanıyamayabilirsin :)