loreal acıcı tarcın bakır ve kahve kopugu karısımı??

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU2 tarafından 4 Ocak 2009 başlatılmıştır.

4 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kıslaaaaaaaaaaar saclarım orta kumral 2.boyam olucak once loreal 6.3 le sacımı actırıp palette kahve kopugu ve tarcın bakırı karısımına boyatmak istiyorum elde etmek istedigim ton orta karamel ve hafif bakır ama ne kızıl ne sarı cok tecrubesizim yardım edin karamelli coook hafif bakır olur mu nasıl karıstırmalıyım benneyaptımkiÇok üzgünüm çoook:kızgın::a015:

2. 14 Ocak 2009
  3. ezg

ezg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok tehlıkelı renk ler hıc ıstedgıgın gıbı cıkmaya bılırr cok ıyı bı kuafore gıt benceee

4. 30 Haziran 2010
  5. morsorrow

morsorrow Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    koleston orta kumral bakır kahve
    muhteşem bir renk

6. 30 Haziran 2010
  7. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım eğer saçında boya varsa loreal 6.3 işe yaramaz.dipten gelen kendi saçların açılır geri kalanı açılmaz.kahve köpüğünde zaten bakırlık var biraz.saçını yoğun renk açıcılarla açıp önce küllü açık kumral ile boyayıp üzerine de kahve köpüğü boyasan daha iyi olmaz mı? hem açıldıktan sonra zaten bi turunculuk olucak.açık küllü kumral da tamamen turunculuğu almaz tek başına ama rahatsız etmeyecek hale getirir.üzerine de kahve köpüğü boyarsan istediğin gibi olabilir diye düşünüyorum.