Loreal casting creme gloss bal köpüğü rengi hakkında yardımcı olur musunuz lütfennn!!

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve GozdEE tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : GozdEE
  1. GozdEE

GozdEE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum ve bir sorum olacak sizlere.bana yardımcı olursanız çok sevinirim.benim saçım röfleliydi sıkılmıştım sarıdan ve kuaföre gittim saçımı bakır rengi gibi bi renge boyadı ama yıkadıkça çok kötü bi turuncu renk oldu röfleler de kapanmadı ayrıca.ben de onun üzerine kumral boyadım 3 hafta önce ve şimdi de bu rengin daha da oturması ve turunculukların daha iyi gitmesi için tekrar bugün kumral boya alıcaktım lorealin casting creme gloss kumral rengi boyasını.ama kozmetikçi bayan bana bal köpüğü rengini tavsiye etti bu renk kumraldan bi iki ton daha açıktır hem saçında kumraldan kaynaklanan bi yeşilimsilik var onu da yok eder dedi.ben de aldım ama çok kararsızım şimdi.bu renkte de sanki turunculuk var gibi ama ben saçımın turuncu olmasını istemiyorum kesinlikle.senağlama sizce bu renge mi boyıyım yoksa gidip bu boyanın kumralıyla mı değiştiriyim? lütfen yardımcı olur musunuz çok kararsızım ne yapmalıyım????:uhm: özellikle bu renge boyamış olanlar varsa saçlarını nasıl bir renk olduğu konusunda yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.şimdiden teşekkürler

2. 5 Mart 2009
  3. GozdEE

GozdEE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yarın boyıycam saçımı ama hangisine:uhm: bal köpüğü müü kumral mıı :uhm: lütfennn yardııımmm

4. 5 Mart 2009
  5. propofol

propofol Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de aynen senin gibi 3 hafta önce sarıdan sıkılıp saçımı bakır rengine boyadım.ben biraz daha böyle devam edip yaza doğru bal köpüğü,karamel tonlarına dönmeyi düşünüyorum.bence bal köpüğü boya,beğenmezsen bi sonrakine kumrala boyarsın sengözlerimebaksanab

6. 5 Mart 2009
  7. GozdEE

GozdEE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bi sonuç alcağımı bilsem hemen boyıycam bal köpüğüne ama nasıl olcak tam bilemiyorum uffff:çok üzgünüm: çok kararsızım yaa keşke sarı saçlarıma hiç dokunmasaydımbenneyaptımki

8. 6 Mart 2009
  9. sezin_87

sezin_87 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bal köpüğü turuncumsu yapıyo yine saçı haberin olsun ayrıca loreal casting le boyama bence renkleri katalogta biraz doreli ne renk olursa olsun bende çok kararsız kalmıştım senin gibi.

10. 6 Mart 2009
  11. GozdEE

GozdEE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canm ama saçım çok yıprandığı için bu boyayla boyamak istiyorum en az zararı bu boya verir diye düşünüyorum çünkü üst üste çok boyandı saçım ve çok kurudu yıprandı artık.bal köpüğü rengini koyu kumralla değiştirdim ona boyıycam saçımı.umarım iyi bi renk çıkar sonuçta.bakalım artık

12. 7 Mart 2009
  13. SipidiGonzales

SipidiGonzales Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boyayınca sonucu yaz canım..

14. 8 Mart 2009
  15. MeriSu

MeriSu Oh Papatya! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım koyu kumral bal köpüğünden baya koyu olur ama ... bal köpüğü çok tatlı bi renk ama turunculuk kesinlikle var. bence kuaförde boyat

16. 19 Ağustos 2009
  17. gxuxbxuxxsx

gxuxbxuxxsx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boyayanlar varsa resim koysalarda görsek

18. 20 Ağustos 2009
  19. drydeu

drydeu Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    gözdee seni çok ii anlıyorum aynı dert bende de var ben de dün elime bal köpüğünü aldım ama satıcı kız turunculukların gitmesi için bal köpüğü fayda etmezmiş ben de kumral alayım dedim ama alamadım .. offf yaaaa çok kararsızımm yardım edin kızlar turuncumsu renkten kurtulmak istiyorummm ama neyleee