loreal casting mi natural colors mı?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve edaxxx tarafından 27 Ekim 2008 başlatılmıştır.

27 Ekim 2008
    Konu Sahibi : edaxxx
  1. edaxxx

edaxxx Guest

arkadaşlar şu an saçlarım siyaha yakın kahve. ve çok olmasada biraz beyezlarım var. ben saçlarımı siyaha boyamak istiyorum. aslında beyazlar aşırı değil idare edbilirim ama parlamasını da istiyorum boyayla. şimdi saçlarım yıpranmasın diye amanyaksız olduğu için bu iki boya arasında kaldım. ikisinide daha önce kullanmadım. hangisi dahah az zararlı ve saçı daha çok beliyo biliyomusunuz. bide beyazları tam kapatırlar mı. sadece boyadıkları zaman geçici parlatıp sonra kazık gibi olamlarını istemiyorum ben. zaten saçlarım seyrek zarar da görsün istemiyorum. lütfen yardımcı olurmusunuz? kafam çok karışık...

2. 27 Ekim 2008
  3. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence loral casting kesinlikle tatlım onu tavsiye ederim beyazlarını tamamen kapatır ve saçlarını kesinlikle sertleştirmez çünkü içinde amonyak yok...

4. 27 Ekim 2008
  5. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar benim saçlarım koyu kahve loreal casting in cikolata karameline boyadım tek kelimeyle berbat bir boya saçım köklerini biraz açtı boyalı yerler oldugu gibi kaldı yani komik oldu şimdi tekrar boya aldım yine boyıcam sakın almayın cok kotu bır boya

6. 27 Ekim 2008
  7. edaxxx

edaxxx Guest

canım sen denedin mi? denesiysen hangi rengini denedin ve kaç gün oldu. ve renk soldu mu? parlaklık zamanla kayboluyo mu?

8. 27 Ekim 2008
  9. gayee21

gayee21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben dün loreal casting in siyahına boyadım saçlarımı.. şuan pırıl pırıl ve yumuşacık saçlarım.. lorealden şaşma derim ben

10. 27 Ekim 2008
  11. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar sizler bir sorum var .Kızımın saçları kumral bir ara kızıla boyadı şimdi bir karış kadar kendi saçı uzadı .Ben alt kısımlarını kendi rengi olan küllü kumrala boyamak istiyorum.Kızıl rengi en iyi kapatan açık kumral tonları nelerdir ? Bu konuda yardım rica ediyorum .a.s.

12. 27 Ekim 2008
  13. edaxxx

edaxxx Guest

acaba zamanla parlaklığı giderde sertleştirir mi saçı. benim zaten kedi tüyü gibi az saçım var. iyice sertleşmesin istiyorum..

14. 27 Ekim 2008
  15. gayee21

gayee21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilemiorum ki bende ilk kez denedim bir de saçlarımda yanıklar vardı bi cesaret boyadım.. şimdilik güzel görünüyor :)

16. 27 Ekim 2008
  17. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet onunla boyuyorum ilk kestane şekerini boyamıştım daha sonra çikolata kahvesini ben memnun kaldım üstelik diğer boyalar gibi hemen akmıyor ve parlak oluyor saç zaten nemli saça uyguluyorsunuz boyayı...ama paletteyide tavsiye ederim sana naturel serisini oda çok iyi..

18. 27 Ekim 2008
  19. tu_ba

tu_ba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben siyaha boyuyorum saçlarımı oldukçada memnunum bu boyadan.en son boyamamdan bu yana yaklaşık iki ay oldu diplerde biraz açılma var gerisi hala koruyor rengini..