Loreal Elseve Yoğunlaştirici şampuan Kullananlar

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve izmirliii tarafından 14 Mart 2008 başlatılmıştır.

14 Mart 2008
    Konu Sahibi : izmirliii
  1. izmirliii

izmirliii Guest

Loreal elseve yoğunlaştırıcı şampuan kullanan var mı aramızda kızlar?almayı düşünüyorum da kullananlar görüşlerini yazarlarsa sevinirim.

2. 14 Mart 2008
  3. ZehreNur

ZehreNur Hayat mucizelerle dolu <3 Üye

Beğenildi:
    2.113
    Ödül Puanları:
    123
    Ben kullanıyorum hiç bir işe yaramadı..zaten yahudi malıymış duyunca aldığıma da bin pişman oldum zira bizim paralarımızla müslüman kardeşlerimizin kanlarını dokuyorlar.bu konuda kişisel olarak onlemlerimizi alalım.

4. 15 Mart 2008
  5. bagcicek

bagcicek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım yoğunlaştırıcı dediini anlayamadım:uhm:
    ben 1yıldan fazla bi zamandır elseve in sarı olan kırıklara karşı şampuanını we kremini kullanıyorum..benim saçlarıma çok iyi geldi yumuşacık ve mis gibi kokuyo...kokusu da bi dahaki yıkamaya kadar geçmiyo...hele bide yıkayı toplarsan daha sora açtığındaki koku muhteşem oluyo gliss i pantene i her şampuanı denedim ama en çok bundan memnun kaldım şahsena.s
    ama tabi herkesin saç cinsi farklıdır bence denemeden anlayamazsın iyi gelip gelmiceğiniyerimseniben

6. 15 Kasım 2010
  7. escada35

escada35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    aa evet bak elseve arı sütü cok güzel kokusuda harıka ben memnun kaldım ondan tavsıye edebılırım