loreal excellence 7.1 - 8.1 ??

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve sangs tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : sangs
  1. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar loreal excellence ın 7.1 kullu kumralını veya 8.1 kullu koyu sarısını deneyen var mı?
    watsons da gordum cok hosuma gıttı 7.1 uzerıne 8.1 golgeler yapılsa cok hos dururrr

2. 3 Mart 2010
  3. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kımsenın fıkrı yok mu ya?

4. 4 Mart 2010
  5. fb.angel

fb.angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende aynen senin düşündüğünü düşündüm arkadaşım bu yüzden küllü kumral ve küllü koyu sarı aldım bu hafta sonu küllü kumrala boyucam önce yıpranmasın diye 1 ay sonra falan 8,1 le boyucam umarım güzel bişiler çıkar bayanssulusmile

6. 4 Mart 2010
  7. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aa ole mı ne guzel ınsallah cok guzel olur tatlım boyayınca haber verır mısın?nasıl oldugunu cok merak edıyorum bıde zemındekı rengın ne?

8. 5 Mart 2010
  9. fb.angel

fb.angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    şu anda koyu kumral kestane gibi bişi ortaya karışık yanee =)) şimdi ilk önce kızıllıkları kapatma işlemini yapıcam ondan sonra 8,1 le sonrada kuaförümün yolunu tutucamm aslında kuaförümüde aldatmayı düşünüyorum ama bidaha gitmeyede yüzüm olmucakk =)) buarada sende izmirdeymişsin varmı tavsiye edebileceğin bi kuaför röflede balyajda usta :uhm: bayanssulusmile

10. 5 Mart 2010
  11. ht2nor

ht2nor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    annem dip boyasını 7.1 ile yapıyor.kutunun üstündekinin aynısı oluyor.Bayılıyorum bu renge ama saçın tabanının açık olması gerekiyor yoksa kahve tonları tuaf bi renk oluyo..

12. 6 Mart 2010
  13. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

wala canım ınankı bılmıyorum bende ılk defa boyattım sacımı ark tavsıyesıyle bı yere gttım berbat yaptı sacımı alta krepe balyaj yaptı onlar guzel olduda ustlere de balyaj attı aman allahım nası ıgrenctı oyle 1hafta sonra alıp bronz kahveyı kendım boyamıstım sımdı guzel allahtan sacımın rengı ama bende kuafor arıyorum valla bulursan banada haber ver

14. 6 Mart 2010
  15. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benım sacım bal kopugu gıbı canım acaba bana nasıl olur?annenın tabanı ne renktı?

16. 6 Mart 2010
  17. sangs

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aslında bu ıkı rengı karıstrsam tam ıstedıgım renk olcak galıba deneyen yok mu hıc

18. 10 Mart 2010
  19. Miss.BonJovi

Miss.BonJovi Keep The Faith! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende bu 8.1 denicektim ki hala denicem ama hala kararsızım nasıl bir renk oluyor acaba?ben palettenin 7.0 kumralını yaptım turunculaşma oldu biraz.şimdi lorealin 8.1 küllü kumralını aldım ama hala boyamadım :) ben böyle mat dursun istiyorum ve turuncu olmasın istiyorum >.<

kullananlar varsa cevap yazabilir mi?Küllümango adlı üyeninde yorumuna ihtiyacım olucak umarım bu konuyu görür kendisi ^___^

Son düzenleme: 10 Mart 2010