loreal excellence kumral yani 7 no ile boyayan?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve crnnn tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

15 Ekim 2009
    Konu Sahibi : crnnn
  1. crnnn

crnnn Guest

benim saçım sarıydı boya aldım loreal ama hala kararsızım boyayan varmı nasıl bir renk elde etti resim paylaşırsanız çooooooooook sevinirim yada yorum yaparsanızda olur a.s.

2. 15 Ekim 2009
  3. elsa83

elsa83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    benim saçım açık kahverengiydi, loreal 7 değil ama 4.35 kullandım karamel kahvesini ve saçım simsiyah oldu. Yarın kuaföre gidip açtırıp tekrardan boyatıcam. Ben tavsiye etmem canım..

4. 15 Ekim 2009
  5. crnnn

crnnn Guest

cnm yaaa çok üzüldüm geçmiş olsun sende koyu bir renk almışsın be güzelim zaten kahve tonlarıymış rengi fazla akmazda :teselli: benimki açık sarı kumralda çok koyu bi renk değil akınca zaten çıkar benim taban açık olduğu için ama yinede kafam karışık sarıdan vazgeçmek zor oluyo galiba ama bıktım artık aldım boyayı bekliyorum :uhm:

6. 15 Ekim 2009
  7. elsa83

elsa83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    1 ay öncesine kadar benimde saçım sarıydı ve 1 ay önce artık bıktım deyip karamel boyatmıştım kuaförde ve çokl güzel olmuştu çok memnun kalmıştım. alttan akıp sarılar çıkınca alıp boya kendim boyamak istedim ve sonuç simsiyah bir saç:) yarın yine dönücem açık kahverengiye inşallah.. seninki de güzel olur inş canım..

8. 15 Ekim 2009
  9. Akitra

Akitra kelebekk εїз Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    crnnn evet o boyayı her ay alıorum annemin sacını boyuorum
    beyazlar %1oo kapanıo beyazın üstünde bile koyu birenk oluor yıkadıkca 1 2 ton acılıor
    egersacın avatardaki gibi platinse bi koaföre danıs zaten snn sacında daha acık durur ve yıkadıkca acılır yasakkelime

10. 15 Ekim 2009
  11. crnnn

crnnn Guest

cnm tek istediğim zaten boyayıp 1 2 ton açılması ben sarı istemiyorum kumral istiyorum birkaç kişi kuaför de olur dedi ama resimdekine yakın fisfisfis

12. 15 Ekim 2009
  13. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bak cnm saçlarım açık sarıydı hemde çok =) kapatmak icin loreal koyu kumral denendi ilk etapta daha sonra renk oturunca loreal kumral denedim cok güzel bir renk tereddüt etmeden boyayabilirsin

14. 18 Ekim 2009
  15. crnnn

crnnn Guest

saçlarımı boyadım resmen siyaha yakın renk oldu üç kez yıkandı birkaç gün oldu şimdi kumral ama sanki azcık yeşerdi gibi uçları ama normalde farkedilmeyecek kadar az herkes çok beğendi özellikle nişanlım dahada açılacaktır yıkadıkça şimdilik memnunum kurtuldum sarıdan artık yaza kadar boyamam hiç :KK70:

16. 22 Ekim 2009
  17. crnnn

crnnn Guest

renk oturdu kızlar şuan aynen kutunun üzerindeki gibi çok doğal bi kumral :KK66:

18. 23 Ekim 2009
  19. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    ilk kez kendim boyadım saçlarımı geçenlerde bu boyanın 6 numarası koyu kumral ile fena değil ama ben biraz daha açık yani tam kumral istiyordum bir de bununla boyayayım bakalım