loreal küllü kumral 7.1(resimli)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve gmztnr tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : gmztnr
  1. gmztnr

gmztnr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar küllü kumral boyamayı düşünen varsa belki yardımcı oldu ilk resim önceki hali diğeri boyandıktan sonraki hali

Ekli Dosyalar:

2. 3 Temmuz 2010
  3. AyShE GxuxL

AyShE GxuxL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    turunculuğunu almış bayağı güzel olmş cnm ben de 2. resimdeki gibi istiyorum ama benim saçlar senin ilk saçın kadar açık değil bi ara loreal 10.1 e boyamıştım ama biraz turunculuğu gitti o kadar senin renkte de değişme olmuş cnm şiömdi tekrar mı boyasam diyorum...bilmiyorumkismile
  4. 3 Temmuz 2010
  5. gmztnr

gmztnr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm bende oo turunculuktan nefret ediyorum zaten sarı desen değil bakır desen değil garip bi renkti çok güzel kapattı loreal çok memnun kaldım ben bundan önce palette 10.1 boyamıştım o yüzden o kadar açık ama paletteten çok memnun değildim iki defa boyadım ikisindede saç derim resmen yandı acıdı onla kalsaydı gene neyse ama 2. boyamamda bi baktım kafam büyük büyük yaralar ordaki saçlar kopucak diye çok korktum ama çok şükür bişey olmadı hemen acile gittim. ama lorealde hiç öyle bi şikayetim olmadı hemde rengi çok hoş oldu bu tonlarda istiyosan bence önce herhangi bi markanın 10.11 ile açıp sonra buna boya okadar doğal duruyoki
  6. 3 Temmuz 2010
  7. mavidenizz_24

mavidenizz_24 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Özel Mesaj At
    canım benim saçlarımda garip bi renk 3 renk karısık ustler koyu kumral ortalar dora altlar sARı gibi rengarenk yani koyu kumralmı küllü kumralmıu düşünüyodum bende seninki güzel olmus ama
  8. 3 Temmuz 2010
  9. AyShE GxuxL

AyShE GxuxL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm o kadar küllü tonları bulamıyorum maalesef ama bulursam alıcam mutlaka.. palette bana da çok kaliteli bir boya gibi gelmiyor saç derim yanmamıştı benim ama saçlarıma verdiği zararı hala telafi edemedim..:gitme:
  10. 3 Temmuz 2010
  11. gmztnr

gmztnr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm yaa yanlış yazmışım bitane 1 fazla olmuş 10.1 yerine 10.11 yazmışım :)
  12. 3 Temmuz 2010
  13. gmztnr

gmztnr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm koyu kumral küllü olmazsa pek kapatmayabilir bu baya iyi kappattı bendeki renk farklılıklarını 40 45 dk beklettim
  14. 3 Temmuz 2010
  15. AyShE GxuxL

AyShE GxuxL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    loreal olmayınca koleston düşünmeye başladım ama o da saçı çok yıpratıyor..bir de onun 10.1 ini mi denesem acaba..bilmiyorumkismile
  16. 4 Temmuz 2010
  17. gmztnr

gmztnr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kolestonun renk aralığı çok geniş ama baya yıpratıyomuş ben kullanmaya cesaret edemedim
  18. 4 Temmuz 2010
  19. patatesalatasi

patatesalatasi Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cok hoş doğal sırıtmayan bir renk olmuş küllü renkleri seviyorum ama kararında olmalı seninki de öyle..