Loreal profesyonel bakım

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve _butterfly tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : _butterfly
  1. _butterfly

_butterfly sonsuza kadar... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar.
    Loreal profesyonel bakım ürünlerini kullanan var mı?
    2 farklı kuaföre gittim,ikisi de loreali önerdi.Ben pantene kullanıyorum,memnunum fakat pantene de yağlanma sorunuma çözüm olmadı.Kuaförler lorealin ürününün faydalı olacağını söylediler.Marketten alınan şampuanların çok da iyi olmadığını söylediler.Bunu acaba satmak için mi yaptı,yoksa gerçekten iyi bir şampuan mı merak ediyorum.
    Kullananlar varsa ve paylaşırsa sevinirim.
    Sevgiler..a.s.

2. 12 Ağustos 2010
  3. osge01

osge01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    loreal urunlerı gerçekten çok guzel fakat çok pahalı o parayı verecek kadar sorunluysa saçın verebılırsın...
    kuaförler onların satışını yaptıkları için tabıkı önerecek ama onlar proffesıonel urunler oldukları için marketlerde satılmıyor ...

4. 12 Ağustos 2010
  5. _butterfly

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Çok büyük bir sorun yok saçımda.Evet gerçekten pahalı ürünler,değer mi diye merak ediyorum ben de.Saçlarım yağlı,hergün yıkıyorum nerdeyse.Şampuan daha fazla zarar versin istemiyorum.O yüzden almamda fayda olur diye düşünmüştüm.Sen kullanıyor musun?

6. 14 Ağustos 2010
  7. mbul

mbul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    6 aydır kuaförümün tavsiyesiyle kullanıyorum ve bi daha vazgeçemem diye düşünüyorum diğer şampuanlar saç derisini temizlemeyip aksine gözenekleri kapatıyor loreal ile saçımın gerçekten temizlendiğini hissedebiliyorum ve saçlarım sağlıkla parlamaya başladı çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum ayrıca saç dökülmemde vardı ve farkedilir derecede azaldı

8. 14 Ağustos 2010
  9. _butterfly

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Saol canım,umarım ben de görürüm faydasını.Senin saç tipin nasıl?Bu arada başka kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorummmmm

10. 15 Ağustos 2010
  11. mbul

mbul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    Ince telli ve zayıf saçlarım var boyadan sonra çok kurudu artı her gün saçımı yıkadıgımdan çok kurumasın diye kuru saç için olanını tercih ettim canım

12. 15 Ağustos 2010
  13. _butterfly

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim dipleri yağlı,uçları kuru o yüzden tararken yıpranıyo saç uçlarım.Yağlı saçlar için olanını alıp,uçlarına da yanındaki bakım kürlerinden yapmayı düşünüyorum..Teşekkür ederim canımmm

14. 10 Ekim 2010
  15. gulfemmm

gulfemmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    loreal professiona ürünlerini kullandıktan sonra market ürünlerini kullanamaz oldum market şampuanlarının saçı iyi temizlemediğini farkettim.loreal professionalin fiyatları biraz fazla ama strawberryden daha ucuza alabilirsiniz...

16. 13 Ekim 2010
  17. persiangirl

persiangirl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    benimde paralı olduğum dönemlerde derhal aldığım ürünler bunlar.helede yıprandığı zamanlar absolut repair serisi oldukça kurtarıcı oluyor tavsiye ederim