Loreal Recital Preference ile Loreal Loreal Excellence Creme arasında ne fark var?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve melodi8 tarafından 30 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : melodi8
  1. melodi8

melodi8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar, bu iki serininde aynı numara boyaları var fakat renkleri farklı..kalite ya da sonuç açısından ikisi arasında fark var mı?

2. 30 Temmuz 2009
  3. dolunay.09

dolunay.09 Guest

[​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

Loreal Recital Preference de renk ustundekıne daha yakın tutuo gorunene gore ama boyamadım bunlarla
    [​IMG][​IMG]

4. 30 Temmuz 2009
  5. melodi8

melodi8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşk cnm

6. 16 Nisan 2010
  7. papillonades

papillonades Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    93
    Loreal Loreal Excellence Creme, Loreal Recital Preference dan daha kalıcıdır..excellence creme daha geç akar, daha yoğun sonuçlar elde edersin..recitalde boya daha hızlı akar ama aktıkça da daha değişik , güzel tonlar olur, recitali tercih ediyorum ben..çünkü creme akmak Bilmıyor..benim gıbı cok sık sac rengınden sıkılıyosan tabi..

8. 13 Nisan 2011
  9. murtel

murtel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    preference la excellence arasındaki en büyük fark preference in açıcı özelliğidir saçı daha parlak yapar ve kutudaki renge daha yakın sonuçlar verir akma gibi bir sorun yok çünkü saçı açarak içine rengi yerleştiriyor diğer boyalar gibi değil ve saçı yıpratmıyor

10. 8 Ocak 2014
  11. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar ben excellence kullandım fotoğraflı olarak blogumda bakabilirsiniz blogum nickimin altında yazıyor

12. 9 Ocak 2014
  13. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    İkisindende kullandım ama biri jel biri krem boya renk seçenekleri farklı ,ama Loreal Majirel en iyisi diyorlar...Birde loreal feria serisi var ama onu yurt dışında yasaklamışlar ,içindeki amonyak oranı fazla olduğu için bir kişi ölmüş ....