loreal recital preference yoğun kızıl ultra viyole

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve MaViPaTiKLeR tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : MaViPaTiKLeR
  1. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

kızlar saçını bununla boyayan varmı nasıl çıkıyor?ben koyu bir kızıl istiyorum mürdümsü bir renk ve en uygun bu sanırım....yapan varsa yazabilirmi sonucu:kahve:

yoğun kızıl ultra viyole

2. 20 Mayıs 2009
  3. sanemmm

sanemmm cesur ve güzel Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şekerim ben kullanmıştım biaralar ama pek istedigim gibi olmamıştı aikçası ama genede sn bilirsin

4. 20 Mayıs 2009
  5. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

hımm nasıl oldu canım...açıkmı koyumu...ben koyu istiyorum...

6. 20 Mayıs 2009
  7. sanemmm

sanemmm cesur ve güzel Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ilk yaptıgında bayılıyosun rengine ama 1 2 hafta içinde çok degişiyor bnce koföre yaptır canım bnde evde yaptıgımda istedigim rek olmamıştı şimdi tam istedigim gibi koyu kızıl güneşte harika duruyor evdede siyah gibi işte

8. 20 Mayıs 2009
  9. MeriSu

MeriSu Oh Papatya! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben de 1 yıl falan kullandım koyu rengi baya bi. bana annem hep çok yakıştırmıştır ama ben sıkıldım kurtulana kadar da akla karayı seçtim. ama bende hiç akmamıştı rengi hep aynıydı..

10. 20 Mayıs 2009
  11. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

anladım..sağolun kızlar...

kuaförde yaptırıyım ama canım çok pahalı oluyor..:nazar:

en iyisi deniyim ben bi bunu...zaten haziran sonu yapıcam.....bakalım güzel olur inşallah....

12. 14 Temmuz 2009
  13. qbraa85

qbraa85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şuan o renk var saçlarımda koyu bir renk güneşte ancak renk çok güzel gözüküyor.saçında hiç boya yoksa palette kışkırtıcı viyole siteğin gibi bir renk olabilir.

14. 14 Temmuz 2009
  15. _serez_

_serez_ canımdan öte Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kayınvalidem kullanıyor bu rengi dediğin gibi mürdüm değil yalnız aynı kutu önündeki gibi koyu kırmızı sadece

16. 15 Temmuz 2009
  17. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

kızlar ben boyadım bu rengi 2hafta önce falan...süper bir renk çıktı....kuzenimin düğününde herkes saçımın rengini sordu...gelin bilekaydirigubbakcemile3

tam istediğim gibi oldu....ama çok akıyor....2hafta olmasına rağmen açıldı..gerçi benim altta başka kızıl fln vardı bide....o çıktı sanki alttan....ama yinede aradığım renk bu...opuyorumnanaktan

18. 13 Mart 2010
  19. Pinky9

Pinky9 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar yardım :KK43: bende saçımı 4-5 ay önce koleston aşk alevine boyatmıştım,güzeldi fakat biraz cırtlak gibi geliyodu bazen,sanki kına yakmışım gibi duruyordu,kendi saçımda koyu kahve siyah gibi bişi..şimdi dipleri geldi bay 4- cm kendi saçım gözüküyor,yeniden boyatmak istiyorum ama aşk alevine değil bu renk çok hoşuma gitti.. sizce nasıl durur? bide saçımın altları koleston aşk alevi renginde sorun olurmu?