Lorealin Sublime Bronz Gel'ini Kullananlar ??

Konusu 'Güneş kremleri, bronzlaşma' forumundadır ve nergisss tarafından 8 Kasım 2007 başlatılmıştır.

8 Kasım 2007
    Konu Sahibi : nergisss
  1. nergisss

nergisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar it s beaty bölümünde otobronz ararken loreal in sublime bronz gel adlı hem yüz hem vücut için olan ürününün çok iyi olduğunu öğrendim kaç gündür aramadığım yer kalmadı internette bile aradım stokta yokmuş.haftaya pazar evleniyorum ve bembeyazım.antalya manavgatta oturuyorum ben.varmıdır bana bunu yollayacak bi arkadaş.fiyatıda uygun inanın fazlasıyla ödemeye hazırım.yeterki pazartesi salı elime geçsin..........teşekkürler ilginize.......cevap yazarsanız sevinirim..........

2. 9 Kasım 2007
  3. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım ben baktım nete kozmetikçim ve kozmekolik sitelerinde var bu kremden stokta var yazıyor ben de sayende araştırdım gerçekten güzel ürünmüş turunculuk vermiyomuş öyle diyor yorumlyanlar ama ne kadar doğrudur tabiiki bilemeyiz

4. 9 Kasım 2007
  5. CaRMiN

CaRMiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bence otobronz kullanma. Helede ilk kez kullanıcaksan düğüne bu kadar az zaman kala kullanma çünkü otobronzu çok dikkatli uygulamak gerekiyo, ufak bi hata dalgalanmalara sebep oluyo.. Sonra düğün günü rengarenk olursun maazallah..

6. 7 Ağustos 2009
  7. akrep84

akrep84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar uzun zamandır iyi bir bronzlaştırıcı aramaktaydım.ve onu sonunda buldum.3 gündür kullanıyorum.cildim ışıl ışıl parlıyor.loreal sublime gel'in içinde çok ince simler var ve cildi turuncu yapmadan sağlıklı bir bronzluk veriyor.bu ürünü keşfettiğim için çok mutluyum.herkese tavsiye ederim

8. 6 Şubat 2011
  9. guiding88

guiding88 Diplomalı ev hanımı ;) Üye

Beğenildi:
    1.785
    Ödül Puanları:
    123
    peki nerden alıcaz loreal i eczanelede varmı?

10. 2 Mayıs 2011
  11. jose

jose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ayni urunun sprayinii aldim fakat henuz kullanmadim.....
    kullanan varmi?

12. 25 Mayıs 2011
  13. LedaAtomica

LedaAtomica Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Aradan epey zaman geçmiş, siz kullandınız mı acaba? Size cevap verilmemiş, ben de merak ettim sonucu..Belki siz kullanmışsınızdır diye düşündüm?:97:

14. 12 Haziran 2011
  15. flue

flue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benım de yazın severek kullandıgım bı urun.kısa surede etkılı ve pırıltılı bı bronzluk saglıyo. yalnız tek sorun bıkac ust uste uygulamdan sonra leke leke cıkmaya baslıo . yamalı bı gruntu olusuo. o yuzden ilk uygulamanın ardından 3 4 gun sonra ıkıncı uygulamayı yaparsanız bırazcık daha onlemıs oluosunuz.sık sık surmemek de yarar var.leke bıraktıgında da keseyle bı sekılde cıkıo.

16. 13 Haziran 2011
  17. artemisya73

artemisya73 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben bunu geçen yıl kullanmaya başladım , gerçektende çok memnun kaldım . yatmadan önce eşit miktarda vücüda sıkıyorsun sabah bronzlaşmış uyanıyorsun.
    fakat bu yıl hiç bir yerde bulamadım :KK50:
    tavsiye ederim arkadaşlar